„AC Milan“ taikosi į „Chelsea“ trio, tarp kurių - H. Ziyechas © PA nuotr.

„AC Milan“ transferų rinkoje ir toliau išlieka aktyvus. Tiek žurnalistas Fabrizio Romano, tiek „Sky Sports“ praneša, jog Milano klubas taikosi į „Chelsea“ trio - Olivierį Giroud, Hakimą Ziyechą bei Tiemoue Bakayoko. 

T. Bakayoko jau kuris laikas „Chelsea“ klube nežaidžia, tačiau jam priklauso ir „aristokratai“ sieks prancūzą šią vasarą parduoti. Jis sulaukė daug susidomėjimo iš Italijos, kadangi ten per pastaruosius metus teko praleisti laiką nuomos pagrindais „AC Milan“ klube bei „Napoli“ komandose.

Tuo tarpu, H. Ziyechas irgi gali išvykti, madų sostinės klubas marokiečiui rodo rimtą dėmesį, tačiau „Chelsea“ jokių nuolaidų nedarys.

Tiesa, jeigu gautų gerą pasiūlymą, saugas galėtų išvykti. Praeitas sezonas H. Ziyechui buvo pirmas „Chelsea“ gretose, tačiau žaidėjas buvo kankinamas traumų ir per visą sezoną atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei įmušė 6 įvarčius. 

Olivieris Giroud taip pat jau kurį laiką traukia dėmesį iš „AC Milan“. Šįkart Fabrizio Romano jau skelbia, kad derybos yra pažengusios, o prancūzas su Milano komanda jau yra susitaręs dėl asmeninių sąlygų. Jei transferas įvyktų, kontraktas būtų pasirašytas iki 2023 metų.