„AC Milan“ vėl liko be pergalės Čempionų lygoje © AFP nuotr.

„AC Milan“ futbolininkai trečiadienį iškovojo pirmąjį tašką UEFA Čempionų lygos B grupėje.

Italijos klubas ketvirtojo turo rungtynėse namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su „Porto“ ir iškovojo pirmąjį tašką.

Svečiai iš Portugalijos šiame mače pasižymėjo pirmieji – jau 6-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė Luisas Diazas.

Rezultatą Milano klubas išlygino 61-ąją minutę, kai kamuolį į savo vartus nukreipė Chancelis Mbemba.

Šios lygiosios reiškia, kad jei Madrido „Atletico“ šį vakarą nugalės „Liverpool“, „AC Milan“ tokiu atveju praras šansus žengti į atkrintamąsias.

„Real“ 2:1 „Shakhtar“

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • Jo

Cia jie rodo kad scudetto nori

• 0
  • Vilius

Brahimo nėra, Theo nulinis, aplamai atrode lyg gerę 3 paras. Napaėjo šiais metais.

• +4
  • Lol

Na normalu, kad po tiek metu sugrizes, Milanas pasimetes, zaidejai dauguma jauni, neturi patirties, aisku, reikia pastiprinimo butinai. Svarbu, kad Milan taptu pastoviu ucl dalyviu

• +16
  • Acm

Nu siaubingai jaunimas tvarkėsi su spaudimu pirmam kėliny. Ar čia coronos įtaka Brahimui ar pertrauka nuo fūlės - atrodė kaip storulis nepalošiantis. Alexis, Leao perlaikė kamuolį visur kur galėjo. Theo vapšė tragiškas paskutines dvi rungtynes. Nu dar ne dabar, reikia paaugt. Ir Pioli gan ribotas atrodo tokio lygio rungtynėse, čia gi ne seria a, *** čia Čl, kur net ir Terespolis gali sužaist 200%. O acm kažkokie lėti, susikaustę, išsigandę. Porto respect, spaudimas nespaudžiant labai žiaurus, palieka mažus plotus, juda 3 v 2 visur, labai gržiai atrodė. Tiek laukę dar palauksim Milano - kitiems metams kitas čl etapas.