Agentas: „Futbolininkai, kurių kontraktai baigiasi šią vasarą, turės teisę atsisakyti žaisti“ © JumpStory nuotr.

Futbolo agentų asociacijos prezidentas Giuseppe Galli tvirtina, kad FIFA kol kas neišsprendė žaidėjų kontraktų klausimo.

Iškart po to, kai buvo nuspręsta 2019-20 metų sezoną pratęsti vasarą, klubams ir agentams iškilo daug klausimų dėl to, kaip elgtis su žaidėjais, kurių kontraktai baigiasi birželio mėnesį.

Žiniasklaidoje buvo teigiama, kad žaidėjų sutartys bus automatiškai pratęstos iki sezono pabaigos, tačiau agentai kol kas neturi jokios oficialios informacijos.

„Šiuo metu situacija yra tokia, kad žaidėjai, kurių kontraktai baigiasi birželio 30-ąją, turi teisę išvykti“, – teigė G. Galli.

„Italijos futbolo federacija gali paprašyti, jog sutartys būtų pratęstos, tačiau iš jų kol kas negirdėjome nė žodžio. Teoriškai toks žaidėjas kaip Jose Callejonas („Napoli“ – red.) pasibaigus birželiui galės atsisakyti grįžti į aikštę“, – tęsė agentas.

G. Galli prasitarė, kad tai nėra vienintelė problema, su kuria susidurs tiek klubai, tiek ir žaidėjai.

„Naujokai su komanda galės pradėti treniruotis liepą, tačiau pasirodyti aikštėje jie dar negalės, bent jau iki 2019-20 m. sezono pabaigos.

Mes, agentai, kreipėmės į Italijos futbolo federaciją ir dėl šio klausimo, tačiau ir šiuo atveju nebuvo duotas atsakymas. Susidaro toks įspūdis, kad federacija įsiklausė į visus, išskyrus agentus“, – pridūrė G. Galli.

Straipsnio įvertinimas: 0 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos