"%c000 04" žaidėjo Vicentės (%p00180) agentas paneigė gandus apie galimą žaidėjo perėjimą į Anglijos superklubą "%c00040".

Šie gandai buvo pasirodę ispanų spaudoje, kadangi anglų klubo treneris Seras Aleksas Fergusonas labai aktyviai ieško kairiojo atakuojančio saugo, kuris būtų pamaina senstančiam Ryanui Giggsui (%p01873). Pirmasis jo geidžiamų žaidėjų sąraše buvo Eindhoveno "PSV" žaidėjas Arjenas Robbenas, tačiau atrodo, jog šis olandas vasarą pereis į Londono "%c00042" klubą, tad geidžiamiausiu, pasak ispanų žiniasklaidos, tapo Ispanijos rinktinės narys Vicentė.

Tuo tarpu žaidėjo agentas Miguelis Angelis Carmeno paneigė bet kokias kalbas apie galimą šio žaidėjo perėjimą į kitą klubą: "Aš tikrai nesėsiu prie derybų stalo dėl galimo Vicentės perėjimo į kurį nors klubą. Aš net neketinu klausytis pasiūlymų, kadangi mano klientas man tvirtai pasakė, jog iš "Valencia" jis niekur nevyks".

"Būtent šiame klube jis tapo profesionalu," - teigė agentas, - "Jam čia patinka ir jis niekur nevyks, net jei pasiūlymas būtų labai gundantis".

Žaidėjo agentas taip pat patvirtino, jog šiuo žaidėju domisi daug garsių klubų: "Galingiausi Anglijos, Italijos klubai ir "Barcelona" domisi šiuo žaidėjų jau gan ilgą laiką. Daugelis jų bandė įsigyti mano klientą praėjusią vasarą."

"Šiuo susidomėjimu tikrai nereikia stebėtis - juk Vicentės progresas šį sezoną matomas plika akimi," - Ispanijos dienraščiui kalbėjo žaidėjo agentas.

"Valencia" klubo prezidentas Jaime Orti atskleidė, jog žaidėjas galėjo pereiti į Londono "Arsenal": "Taip, Vicentė galėjo pereiti į "Arsenal", tačiau jis pasirinko "Valencia". Jis teigė, jog nori visą savo karjerą žaisti šiame klube. Mes irgi to norime, tad, manau, sunkumų, pratęsiant jo kontraktą, neturėtų iškilti".

22 metų Vicentė šiame sezone demonstruoja puikų žaidimą: žaisdamas kairiojo saugo pozicijoje Ispanijos čempionate įmušė jau 10 įvarčių ir 8 kartus atliko rezultatyvų perdavimą ekipos draugams bei įmušė "sidabrinį" įvartį atsakomosiose UEFA taurės aštuntfinalio rungtynėse išvedusį "Valencia" į ketvirtfinalį. Jis taip pat yra Ispanijos rinktinės žaidėjas bei turėtų žaisti šiandienos draugiškose rungtynėse tarp Ispanijos ir Danijos rinktinių.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos