A.Griezmannas eilinį kartą atvedė "Atletico" į pergalę, "Valencia" patyrė nesėkmė

Ispanijos "Primera" pirmenybėse antradienį sužaistos dvejos 5-ojo turo rungtynės.

"Vicente Calderon" stadione tarpusavyje susitiko dvi Madrido ekipos - "Atletico" ir "Getafe". Didesnių sunkumų su svečiais Diego Simeone auklėtiniai neturėjo ir šventė pergalę rezultatu 2-0.

4-ąją minutę Antoine'as Griezmannas išvedė "Rojiblancos" į priekį, o galutinį tašką tas pats prancūzas padėjo 90-ąją minutę.

"Atletico" su 12 taškų bent laikinai pavijo turnyrinės lentelės lyderį "Barcelona" klubą.

Kitose rungtynėse Barselonos "Espanyol" namų arenoje sugebėjo nugalėti "Valencia". Vienintelį bei pergalingą rungtynių įvartį 18-ąją minutę pelnė Victoras Alvarezas.

"Atletico" 2 - 0 "Getafe"

4' [1 - 0] A.Griezmann

90' [2 - 0] A.Griezmann

"Espanyol" 1 -  0 "Valencia"

18' [1 - 0] V.Alvarez