A.Griezmanno vedamas "Atletico" Ispanijos čempionate nugalėjo "Levante" (VIDEO)

Šeštadienį po žiemos pertraukos sugrįžo Ispanijos "Primera" čempionatas, kuriame sužaistos penkerios 17-ojo turo rungtynės.

"Vicente Calderon" stadione susitiko Madrido "Atletico" ir Valensijos "Levante" futbolininkai. Diego Simeone auklėtiniai be didesnio vargo rezultatu 3-1 įveikė svečius iš Katalonijos.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 18-ąją minutę, kai iš krašto aukštą perdavimą sulaukęs Antoine'as Griezmannas pasižymėjo galva.

Antrojo kėlinio pradžioje pranašumą padidino tas pats A.Griezmannas, tačiau 62-ąją minutę atsilikimą sumažino Nabilas El Zharas.

Vis dėlto, "Levante" komandai išlyginti rezultato nepavyko, o galutinį tašką padėjo Diego Godinas, kuris 82-ąją minutę pelnė įvartį po Tiago pakelto kampinio.

"Atletico" su 38 taškais lieka trečioje vietoje, nors tiek pat taškų turi ir "Barcelona", bet ji yra sužaidusi vienomis rungtynėmis mažiau. "Primera" lyderiu išlieka Madrido "Real" klubas, tačiau šis dar turi atsargoje net dvi rungtynes.

Kitose rungtynėse "Sevilla" minimaliu skirtumu nugalėjo Vigo "Celta", o "Villarreal" išvykoje išleido pergalę iš rankų. "Submarinai" pirmavo rezultatu 2-0, tačiau dar pirmajame kėlinyje "Elche" sugebėjo išlyginti rezultatą ir iškovoti vieną tašką.

"Atletico" 3 - 1 "Levante"

18' [1 - 0] A.Griezmann

47' [2 - 0] A.Griezmann

62' [2 - 1] N.El Zhar

82' [3 - 1] D.Godin

"Sevilla" 1 -  0 "Celta"

32' [1 - 0] N.Pareja

21' C.Planas ("Celta") pašalintas iš aikštės

"Elche" 2 -  2 "Villarreal"

12' [0 - 1] L.Vietto

17' [0 - 2] I.Uche

26' [1 - 2] Jonathas

35' [2 - 2] V.Rodriguez

"Deportivo" 1 - 0 "Athletic Bilbao"

24' [1 - 0] I.Cavaleiro

"Malaga" 1 - 2 "Almeria"

39' [0 - 1] T.Hemed

73' [1 - 1] Samu

76' [1 - 2] T.Hemed (11m. baudinys)

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • Pučių balionus

Chebra, gal kas prezikų turit parduot pigiau? (Tinka ir panaudoti).

• +1
  • koldunas

Kliunki, reik man bulviu prie koldunu. Kiek kainuos? nes mano komanda juos tik ir valgo. O tu nenori koldunu mano?

• 0
  • kliunkis

ne i tema, bet gal kas pirks bulves? turiu dar agurku.

• 0
  • HeatPool

ne i tema, bet gal kas galetu numest jei zino linku per kuriuos galima butu UFC 182 paziuret be lagu, nes kaikuriuos nuo nauju metu uzdare.

• 0
  • koldunas

ka nera? ka tu cia nusisneki? cia viena geriausiu komandu ir as ja treniruoju, mes tik nenorim rodytis pries visus, nes jei pradesim zaist tai subarstysim visus ir prisininkams bus geda didele..

• MrAmerica

Tik keista, kad pradzioje sezono ne nuo starto rungtynes pradedavo.

• RojiblancoATL

MrAmerica, na naujokas buvo, buvo ne vienintelis savo pozicijos zaidejas 😉 Paskutines dvi rungtynes 7 ivarciai, Griezmanno 5 😃 Atletico ir toliau musa galva, o hateriai ir toliau meto purva i juos. Kalbant apie pacias varzybas, tai jei ne Levantes dirbtines nuosoles, butu ir kitoks rezultatas. Mandzukicius imuse ranka, bet teisejas pastebejo 😀 Bet pats zaidimas tai kazko truksta, to uzdarymo po crossu. Siquera baigia isitvirtint kraste, isstumdamas Ansaldi ir Gameza. 11d laukia Barcelona - Atletico, oj katalonai bus prikaupe pykcio 😃