Ispani jos čempionato lyderių "%c00004" komandos žvaigždų argentinietis Pablas Aimaras (%p00193) išreiškė savo užuojautą savo tėvynainiui Diegui Maradonai (%p02646).

43-ių metų argentinietis dabar guli ligoninėje, kur jam dėl širdies ir kvėpavimo sutrikimų yra prijungtas kvėpavimo aparatas. Buvusi futbolo žvaigždė ligoninėje atsidūrė sekmadienį, kai stebėdamas futbolo rungtynes pasijuto blogai.

"Visiems argentiniečiams, mylintiems futbolą, Diego yra tarsi dievas, - liūdnai kalbėjo Aimaras. - Žinant, kokia sunki dabar yra jo padėtis, mums visiems yra tikrai liūdna".

Pablas Aimaras teigė, kad jį apie Maradonos sveikatos būklę nuolat informuoja jo komandos draugas "Valencia" gretose, argentinietis Mauricijus Pellegrino.

"Aš tikiu, kad jis greitai pasveiks. Man sunku įsivaizduoti, kaip jis atsidūrė tokioje situacijoje, - žurnalistams pasakojo Aimaras, - Tačiau kiekvienas gyvena savo gyvenimą kaip pats nori".

"Aš visada žavėjausi Diego žaidimu ir kaskart, kai jam atsitinka kažkas blogo, man yra labai liūdna, - pokalbį su žurnalistais užbaigė 24-ių futbolininkas.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos