Airijoje sutriuškinti lietuviai praleido itin kuriozišką įvartį (VIDEO)

Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinei nepavyko parsivežti taškų iš Airijos. Penktadienio vakarą lietuviai rungtyniavo prieš vienus iš Europos U-21 čempionato atrankos 2 grupės lyderių ir buvo skaudžiai nubausti už klaidas - 0:3.

Trečiasis susitikimo įvartis - itin kurioziškas. 77-ąją minutę šeimininkų futbolininkas Alanas Browne‘as pademonstravęs savo individualius sugebėjimus smūgiavo iš toli ir kamuolys praskriejęs pro gynėjo ir vartininko klynus atsidūrė vartuose.

kaip prieš kėdes.

Posted by Karolis Der Stein Kadikinas on Friday, October 9, 2015

Šiose rungtynėse rinktinės treneriai vertėsi be žaidėjų, kurie atstovauja nacionalinei rinktinei. Jų gretas neseniai papildė ir Rolandas Baravykas. Juos pakeitė mažiau tarptautinių rungtynių patirties turintys futbolininkai.

Dvikovą geriau pradėjo aikštės šeimininkai. Puolėjas Conoras Wilkinsonas iš anglų "Barnsley" pabandė mūsiškių vartininko budrumą nelengvu smūgiu per save. Po trijų minučių minėtasis varžovų puolėjas smūgiavo dar sykį, tačiau šį kartą jo smūgį blokavo Julius Aleksandravičius.

Lietuvos rinktinei lemiamos tapo 27 ir 30 rungtynių minutės, kurių metu padarytos klaidos lėmė du praleistus įvarčius. Pirmasis įvartis į Edvino Gertmono ginamus vartus krito po tikslaus airių perdavimo į baudos aikštelę ir neatremiamo Callumo O‘Dowda smūgio iš kelių metrų. Po kelių akimirkų aktyvusis C.Wilkinsonas suklaidinęs J.Aleksandravičių stipriai smūgiavo tiesiai į Lietuvos rinktinės vartininką, tačiau kamuolys paskutinę sekundę pakeitęs kryptį įskriejo į vartus.

Po pertraukos airiai ir toliau išlaikė kamuolio kontrolę ir pavojingai atakavo lietuvių vartus. Skolingi neliko ir mūsiškiai. 60 minutę Simono Stankevičiaus baudos smūgis pavojingai praskriejo šalia varžovų vartų.

Per likusį laiką lietuviai neįstengė varžovams atsakyti bent įvarčiu. 77-ąją minutę šeimininkų futbolininkas Alanas Browne‘as pademonstravęs savo individualius sugebėjimus pelnė savo komandos trečiąjį įvartį.

Po šios pergalės Airija įsitvirtino lyderės pozicijoje, o lietuviai ir toliau lieka be taškų. Atrankos turnyrą mūsiškiai pratęs pirmąją dvikova namuose – spalio 13 dieną Kaune priimdami Serbijos rinktinę.

Rungtynių statistika

Airija U-21 - Lietuva U-21 3:0 (2:0)
Vaterfordo sporto centro stadionas, 2200 žiūrovų
Teisėjas - Johnny Casanova (San Marinas)
Įvarčiai: 27 min. Calluma O'Dowda, 30 min. Conor Wilkinson, 77 min. Alan Browne (Airija)
Įspėti: 53 min. Alan Browne (Airija); 70 min. Lukas Artimavičius (Lietuva)

Lietuva U-21: Edvinas Gertmonas, Julius Aleksandravičius, Lukas Artimavičius, Lukas Čerkauskas, Tomas Dombrauskis (82 min. Rokas Krušnauskas), Sigitas Urbys, Aurimas Tručinskas, Skirmantas Rakauskas (46 min. Karolis Šilkaitis), Donatas Šėgžda, Rokas Stanulevičius (46 min. Daniel Romanovskij), Simonas Stankevičius. Atsarginiai žaidėjai: Tomas Švedkauskas, Domantas Šimkus, Justinas Januševskij, Marius Ganusauskas.