„Manchester City“ ekipą paliekantis Pepas Guardiola turi sau planą.
Anot žurnalisto Sergio A. Gonzalezo, pabaigęs savo 10 metų etapą Mančesteryje P. Guardiola pasiims vienerių metų pertrauką nuo treniravimo.
Taip pat pridedama apie mažus šansus katalonui grįžti į klubinį futbolą. Jis verčiau rinktųsi treniruoti kurią nors rinktinę, norint sugrįžti į futbolą.
Per savo karjerą P. Guardiola yra treniravęs „Manchester City“, Miuncheno „Bayern“ bei „Barcelona“ ekipas.
⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė
Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.
Dalyvauti spėlionėje →
Na Italija manau des visas pastangas ji pasikviesti
Beliko PSG patreniruot ir įrodys, kas "kiečiausias" treneris Yra :)
Pasvajokim.., fainai būtų su Lietuvos rinktine susišluoti visus įmanomus titulus- Legendos titulas nenuginčijamas pataptų :)
Beliko PSG patreniruot ir įrodys, kas "kiečiausias" treneris Yra :)
Na Italija manau des visas pastangas ji pasikviesti
Pasvajokim.., fainai būtų su Lietuvos rinktine susišluoti visus įmanomus titulus- Legendos titulas nenuginčijamas pataptų :)
Pasvajokim.., fainai būtų su Lietuvos rinktine susišluoti visus įmanomus titulus- Legendos titulas nenuginčijamas pataptų :)
Na Italija manau des visas pastangas ji pasikviesti
Beliko PSG patreniruot ir įrodys, kas "kiečiausias" treneris Yra :)
Komentuoti
Cituoti komentarą
Pranešti apie netinkamą komentarą