„Ajax“ akiratyje – „Tottenham“ ekipoje vietos nerandantis S. Bergwijnas © AFP nuotr.

Stevenas Bergwijnas jau beveik du metus žaidžia „Tottenham“ komandoje, tačiau iki šio laiko vis dar tinkamai neatsiskleidė. 

24-erių puolėjas turėjo gerų momentų prie J. Mourinho Londone, o taip pat debiutavo įvarčiu rungtynėse prieš „Manchester City“ komandą, tačiau stabilumo olandas vis neišlaiko. 

De Telegraaf praneša, jog Amsterdamo „Ajax“ domisi galimybe išsinuomoti S. Bergwijną. Nyderlandų dienraštis taip pat prideda, kad „Tottenham“ strategas A. Conte nemato šio puolėjo savo planuose. 

Tiesa, spaudos konferencijoje prieš rungtynes su „Brentford“ ekipa, A. Conte kiek kitaip atsiliepė apie S. Bergwijną. Italas teigė: „Mes kalbame apie žaidėją, kuris turi daug svarbių įgūdžių. Gaila, kad dar neturėjau su juo galimybes padirbti ilgiau, kadangi jis turi daug gerų savybių. 

„Jis gerai žaidžia vienas prieš vieną, gali įveikti žaidėją ir įmušti įvarčius. Dabar mes dirbame. Jis tuo pačiu metu supranta, ko aš noriu iš jo. Man jis yra vienas iš tų puolėjų, kuris gali žaisti visose trijose pozicijoje“, – teigė A. Conte apie S. Bergwijną. 

Olandas dar nesužaidė nei vienos minutės prie A. Contes, tačiau ketvirtadienio mačui prieš „Brentford“ jau bus pasiruošęs debiutuoti prie naujo trenerio. 

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos