„Ajax“ krachą pratęsė AZ © IMAGO/Pro Shots nuotr.

Amsterdamo „Ajax“ toliau išgyvena vargo vakarienę, o vyriausiojo komandos trenerio Maurice'o Steijno dienos klube, panašu, suskaičiuotos.

Sekmadienio popietės rungtynėse „Ajax“ 1:2 nusileido Alkmaro AZ vienuolikei.

45-ąją minutę svečius į priekį išvedė Vangelis Pavlidis, o antrojo kėlinio pradžioje rezultatą padvigubino Dani de Witas.

Amsterdamo ekipa vos kartą smūgiavo į vartų plotą. Tai atsitiko 73 min., kuomet Branco van den Boomenas švelnino rezultatą.

Tragiškiausiai „Ajax“ situacija atrodo turnyrinėje lentelėje. Dėl nepabaigtų rungtynių praeitą savaitę prieš „Waalwijk“, kur rezultatas buvo 3:2 „Ajax“ naudai, jie šiuo metu yra tarp paskutinių trijų „Eredivisie“ komandų. Jie sezono pabaigoje turėtų seriją dėl likimo lygoje, jei taip viskas baigtųsi.

Dabar bus rinktinių pertrauką, per kurią „Ajax“ vadovai galės priimti sprendimus. Louisas van Gaalas neseniai prisijungė prie klubo kaip konsultantas.