„Ajax“ netikėtai suklupo namie, PSV turėjo vargo su „Sparta“ © imago images/Pro Shots

Prieš rinktinių pertrauką „Eredivisie“ pirmenybėse pasitaikė staigmenų.

Viena iš jų įvyko Amsterdame, kur „Ajax“ netikėtai suklupo prieš „Utrecht“ ekipą. Svečiai iš Utrechto pergalingą įvartį pelnė 77-ąją minutę.

Šiame turo suklupo ir „Feyenoord“ ekipa. Roterdamo ekipa svečiuose 1:2 nusileido „Vitesse“ komandai. Nors ir dvi raudonas korteles „Vitesse“ gavo rungtynių pabaigoje, Konferencijų lygoje rungtyniaujantis klubas vis tiek sugebėjo iškovoti 3 taškus.

Tuo tarpu, Eindhoveno PSV turėjo vargo su Roterdamo „Sparta“ komanda ir rungtynes laimėjo tik 2:1. Lemiami įvarčiai krito tik 82-ąją ir 86-ąją minutę. Juos pelnė Ibrahimas Sangare ir Ryanas Thomasas.

Po šių visų rungtynių „Ajax“ lieka pirmoje turnyrinės lentelės vietoje su 19 taškų. Antroje – Eindhoveno PSV su 18 taškų, o trečioje gan netikėtai „Utrecht“ klubas. Roterdamo „Feyenoord“ – vos 5-oje, tačiau dar turi rungtynes atsargoje.