"Ajax" po trejų metų grįžta į UEFA Čempionų lygos kovas

Antradienį buvo sužaistos pirmos trejos atsakomosios UEFA Čempionų lygos atrankos atkrintamųjų rungtynės.

Vietą šių metų grupių etape užsitikrino Amsterdamo "Ajax". Paskutinį kartą 2014-15 metų sezone pajėgiausiame Europos turnyre žaidusi legendinė Nyderlandų komanda nepralaimėjo Ukrainoje ir žengė tolyn.

Dušanas Tadičius jau 14-ąją minutę galėjo užbaigti visą intrigą, tačiau netiksliai smūgiavo nuo 11 metrų žymos. Visgi, Kijevo "Dynamo" atsakyti niekuo negalėjo ir susitikimas baigėsi be įvarčių - 0:0.

Šis rezultatas tenkino "Ajax", nes pirmoje dvikovoje jie laimėjo rezultatu 3:1.

Kitose rungtynėse apmaudžiai su galimybe žaisti Čempionų lygos grupių etape atsisveikino Zagrebo "Dinamo". Rungtynių pradžioje į priekį įsiveržė kroatai antrajame kėlinyje per dvi minutes praleido du įvarčius nuo "Young Boys" puolėjo Guillaume Hoarau ir bendru rezultatu 2:3 atsisveikino su savo svajone.

Šveicarų garbę ginantis "Young Boys" į Čempionų lygos grupių etapą pateko pirmą kartą per savo klubo istoriją.

Kitose rungtynėse sau palankias lygiąsias pasiekę Atėnų AEK futbolininkai pirmą kartą nuo 2006 metų žais Čempionų lygoje. Graikai bendru rezultatu 3:2 įrodė pranašumą ir pasiėmė bilietą į grupių etapą.

"Dynamo Kiev" 0 - 0 "Ajax"
(Pirmas mačas: 1-3, galutinis rezultatas: 1-3)
14' D. Tadič ("Ajax") nerealizavo 11 m. baudinio

"Zagreb Dinamo" 1 - 2 "Young Boys"
(Pirmas mačas: 1-1, galutinis rezultatas: 2-3)
7' [1 - 0] I. Hajrovič
64' [1 - 1] G. Hoarau
66' [1 - 2] G. Hoarau

AEK 1 - 1 "MOL Vidi"
(Pirmas mačas: 2-1, galutinis rezultatas: 3-2)
48' [1 - 0] P. Mantalos (11 m. baudinys)
57' [1 - 1] L. Nego
80' H. Lopes (AEK) pašalintas iš aikštės