A.Jokšas: "Karjera ne po truputį, o baiginėjasi" (VIDEO)

Klaipėdos „Atlanto“ veteranas Andrius Jokšas – vienas labiausiai patyrusių „SMScredit.lt A lygos“ futbolininkų.

Iš Gargždų kilęs gynėjas būdamas vos 15 metų amžiaus buvo pakviestas į gimtojo miesto „Bangos“ komandą. Vėliau karjera nuvedė į Vilniaus „Žalgirį“, kuriame futbolininkas ilgai neužsibuvo ir pradėjo legionieriaus kelią Ukrainoje bei Rusijoje.

„Savaitės interviu“ rubrikoje A.Jokšas papasakojo, kad nors jį visada traukė gynybos linija, anksčiau komandų treneriai jam skirdavo krašto saugo poziciją.

Viena įsimintiniausių savo karjeros akimirkų atlantietis laiko pirmąjį čempiono titulą, kurį iškovojo 1999 metais, paskutinėse rungtynėse pačioje sezono pabaigoje „Žalgiriui“ įveikus Alytaus „Dainavą“. Pasak A.Jokšo, didžiulę futbolo trauką jis tebejaučia iki šiol ir prieš kiekvienas rungtynes jaudinasi ne mažiau, nei jaunystėje.

Futbolininkas iki šiol su malonumu atsimena metus, praleistus Simferopolio „Tavria“ klube, kai į rungtynes susirinkdavo pilni stadionai. Ilgą laiką Ukrainoje praleidęs lietuvis nepatogiausiu varžovu laikė Kroatijos rinktinės gynėją ir kapitoną Dario Srną, atstovavusį Donecko „Šachtar“, kuris labai mėgdavo jungtis į puolimą.

37-erių A.Jokšas jau vis garsiau užsimena apie karjeros pabaigą.

„Karjera ne po truputį, o baiginėjasi. Jau tikiuosi, tikrai paskutiniai metai. Ir baigsiu“, – sakė gynėjas, tvirtindamas, kad komandoje yra daug potencialo ir daug gerų jaunų žaidėjų.

 

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė