A.Klimavičius: gal kitą kartą škotai kalbės atsargiau (interviu)

Radijostoties „Radiocentras“ vakarinėje laidoje penktadienį apie pergalę UEFA Europos lygos pirmajame atrankos etape kalbėjo „Trakų“ kapitonas Arūnas Klimavičius. Visų pirma, jis pasidžiaugė, kad pavyko sukurti šventę.

„Nuotaikos tikrai geros. Netikėjau, kad  į pirmojo atrankos etapo rungtynes susirinks tiek žmonių. Tačiau tai mus privertė stengtis dar labiau. Norėjome tiems žmonėms sukurti šventę ir nenorėjome apvilti jų. Panašu, kad neapvylėme“, – pokalbį su radijo laidos vedėjais Gedu Saročka ir Haroldu Šklėriumi pradėjo „Trakų“ kapitonas.

- Arūnai, varžovų treneris po rungtynių teigė, kad jo komanda yra geresnė. Ką apie tai gali pasakyti?

- Galiu tik priminti, kad ir prieš pirmas rungtynes Škotijoje jis kalbėjo, kad nugalės mus trijų arba keturių įvarčių skirtumu. Nelaimėjo. Kitas dalykas – kažkaip negirdėjau, kad jų klubas kažką būtų laimėjęs. Nei Škotijoje, nei Europoje. Aš tikrai negirdėjau jų didelių ir fantastiškų pergalių, todėl man keista tokia trenerio pozicija. Tačiau... gal kitą kartą kalbės atsargiau.

- Gali atskleisti, kokias premijas gauna žaidėjai po tokių pergalių? Nebūtinai tikslią sumą. Sakykime, ar tai galėtų būti papildoma alga?

- (Pauzė). Aišku, laukiame premijų (šypsosi), bet darbo UEFA Europos lygoje mes dar nebaigėme. Kai baigsime, tada ir premijas skaičiuosime. Galiu pasakyti, kad premijos yra susitarimo reikalas. Nėra vienos sumos. Vakarų Europoje tai nėra labai populiaru, tačiau Rytų ir Centrinėje Europoje dažniausiai kontraktai būna derinami su premijomis. Tai populiaru. Mūsų atveju, tai maždaug mėnesio atlyginimas.

- Po rungtynių vakar beveik tūkstantis žmonių liko giedoti Lietuvos himno. Turbūt nepakartojamas jausmas?

- Prieš rungtynes jau žinojome, kad devintą valandą giedosime himną su sirgaliais. Tai buvo dar viena priežastis, dėl kurios privalėjome laimėti. Norėjome to. Turbūt suprantate, kad po pralaimėjimo, kai nėra nuotaikos, viskas būtų atrodę žymiai liūdniau. Dėl to labai džiaugiamės, kad vakar ir rezultatas, ir Mindaugo karūnavimo diena, ir pati šventė pavyko puikiai.

- Pats 57 minutę užsidirbai raudoną kortelę. Ką futbolininkai veikia pusvalandį, kai būna pašalinami?

- Kadangi negalėjau sėdėti ant atsarginių suolelio, tai nuėjau į rūbinę, greit „užsidėjau“ kostiumą ir nuėjau į tribūnas stebėti rungtynes. Galiu pasakyti, kad viską stebėti iš šono yra žymiai sunkiau, nei būti aikštėje. Bet tuo pačiu ir džiaugsmas po pergalės buvo didesnis.

- Kaip vertini pačią raudoną kortelę?

- Palikime tai teisėjui. Kitais kartais už tokius nusižengimus tikrai nebūčiau buvęs pašalintas.

- Kitos rungtynės su Švedijos „Norrkoping“ klubu.

- Taip, kitą ketvirtadienį žaidžiame Švedijoje, o dar po savaitės Vilniuje.

- Švedijoje gyvena nemažai lietuvių..

- Patikėkite, po pergalės sulaukiau ne vienos žinutės su prašymu gauti bilietų (šypsosi).

- O liepos 20 – ąją žaisite Vilniuje. Gal nori pakviesti žmones, kad jus palaikytų?

- Tie, kas vakar buvote stadione, jautėte malonumą. Tas jausmas abipusis. Tikimės, kad liepos 20 dieną susitiksime dar kartą. Jūsų visų palaikymas futbolininkams yra labai svarbus.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos