Nors A lanas Sheareris (%p02396) yra vienas nuostabiausių visų laikų Anglijos puolėjų, tačiau šio žaidėjo biografijoje vienas faktas tikrai stebina - kaip žaidėjas jis yra iškovojęs palyginti labai nedaug trofėjų.

Šio 34 metu puolėjo geriausias sezonas - 1994/95 metai, kai su "%c00056" buvo laimėta "Premiership". Tačiau pats žaidėjas viliasi, jog šiemet jam "%c00046" pavyks nuvesti iki UEFA Taurės viršaus.

Spausdiname šio žaidejo Uefa.com duota interviu, kuriame jis pasakoja apie savo tikslus Niukastlio klube bei EURO-2004.

Uefa.com: Esate teigęs, jog kitas sezonas bus jums paskutinis. Ar vis dar to norite?

Alanas Sheareris: Visuomet norėjau išeiti būdamas viršuneje, taigi jei vadovai nenuspręs manęs parduoti šią vasarą, kitas sezonas bus paskutinis ir tuomet tikrai nežaisiu niekur kitur. Viliuosi, jog čia praleisiu dar vieną šaunų sezoną. Aišku, būtų nuostabu prieš pakabinant ant vinies batelius iškovoti su "Newcastle" kokių nors trofėjų.

Uefa.com: Kiek jums asmeniškai reikštų šiemet laimėti UEFA Taurę?

Sheareris: Viską. Nesupraskite manes klaidingai - norėtume nebūti joje. Norėtume būti UEFA Čempionų lygoje, tačiau gana anksti buvome iš jos išspirti. Vienintelis dalykas, kaip jau anksčiau minėjome - UEFA Taurė. Tobulėjame kiekviename etape, stengsimės, kad patektume į pusfinalį, tačiau ir man ir bet kuriam kitam mūsų klube laimėti UEFA Taurę reikštų baisiai daug.

Uefa.com: Kaip manote, kiek gali Anglija nužengti EČ?

Sheareris: Viskas priklausys nuo to, ar mūsų žaidėjai bus sveiki bei žais gerai, ypač [Michaelas] Owenas, [Paulas] Scholesas, [Stevenas] Gerrardas, [Davidas Beckhamas] bei [Solas] Campbellas. Jei visi šie žaidėjai bus sveiki, manau, Anglija, galėtų nužengti iki pat galo.

Uefa.com: Anglijos debiutinės rungtynės - su Prancūzija. Kiek jos lems tolesnę ateitį?

Sheareris: Nebus sunkesnių debiutinių rungtynių visame EČ nei mūsų su Prancūzija. Neiškovojus taškų galvoti apie kitą etapą pasidarytų daug sunkiau. Taigi bus itin svarbu tose varžybose paimti bent tašką. Tačiau tikiu, jei visi bus sveiki ir geros formos, bus galima rimtai pagalvoti ir apie pergalę, kuri mums suteiktų daug pasitikėjimo kitoms čempionato varžyboms.

Uefa.com: Kas yra jūsų šio čempionato favoritai?

Sheareris: Labai sunku bus su Prancūzija. Jie yra laimėję [FIFA] Pasaulio čempionatą, [UEFA] Europos čempionatą. Pažiūrėkite į "Premiership" ir suprasite, kokią nuostabią sudėtį jie turi. Bus sunku ir su Portugalija, ypač dėl to, kad jie žaidžia namie, tačiau jei išleistume savo geriausią sudėtį, nematau jokios priežasies, kodėl Anglija negalėtų būti čempionė.

Uefa.com: Ar kaip nors gailitės, gal pykstate, kad nežaidžiate turnyre?

Sheareris: Ne, nelabai. Anglijai paskutinį kartą atstovavau prieš keturis metus. Būtų idealu, jei galėčiau dabar žaisti, tačiau gyvename ne iliuzijų pasaulyje, paprasčiausiai mano kūnas jau neleistų man ten būti, štai ir viskas. Viena iš priežasčių, kodėl nustojau žaisti rinktinėje - noras pratęsti savo kaip "Newcastle" žaidėjo karjerą ir būten čia dabar telkiu savo pastangas bei susikaupimą. Tiesiog sukryžiuosiu pirštus ir vilsiuosi, jog Anglija laimės.
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
Peticijos.lt

Kitos naujienos