„Alaves“ namuose tėškė antausį „Atletico“ klubui © Reuters nuotr.

Ispanijos „La Liga“ čempionate Vitorijos „Alaves“ klubas namuose, rezultatu 2:0, įveikė Madrido „Atletico“.

Šeimininkus 15-ąją minutę į priekį išvedė Carlosas Benavidezas.

90+2 minutę tašką šiame susitikime uždėjo Luisas Rioja.

Po pralaimėjimo „matrasai“ lieka 4-oje lentelės vietoje.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...

    Nėra komentarų...