Nors neseniai posėdžiavęs UEFA Drausmės komitetas nusprendė, jog fotografijos, kuriose neva užfiksuotas Šveicarijos rinktinės puolėjo Alexanderio Frejaus (%p00784) spjūvis į Anglijos saugą Steveną Gerrardą (%p02014) nėra įtikinamas, tačiau "%c00067" žaidėjo problemos dar tuo nesibaigė. Šveicarijos televizijos kanalas SF DRS parodė naujas nuotraukas, iš kurių, atrodo, nebelieka jokių abejonių, kad Frejus tikrai spjovė į Anglijos rinktinės saugą, nors jis tai ir neigia.

Po naujų nuotraukų paviešinimo UEFA pateikė apeliaciją savo disciplinos komitetui. Šiandien buvo priimtas laikinas sprendimas suspenduoti šveicarą penkiolikai dienų, taigi Frejus tikrai negalės žaisti šiandienos rungtynėse su Prancūzija. Šveicarai vis dar turi vilčių patekti į kitą Euro-2004 etapą, ir jei jiems tai pavyktų, apeliacija būtų nagrinėjama šią savaitę, o nesekmės atveju tik po čempionato.

Ketvirtadienį už spjūvį į daną Christianą Poulseną (%p02426) trejoms rungtynėms buvo diskvalifikuotas Italijos rinktinės lyderis Frančeskas Tottis (%p01797).
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos