Alissono įvartis paskutinę akimirką priartino „Liverpool“ prie Čempionų lygos © „Reuters“ nuotr.

„Liverpool“ ekipa sekmadienį vaikščiojo itin plonu ledu, tačiau paskutinę akimirką išvykoje rezultatu 2:1 vis tik palaužė „West Bromwich Albion“ futbolininkus.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 15-ąją minutę, kai kamuolį į vartus pasiuntė Halas Robsonas-Kanu.

33-ąją minutę rezultataas tapo lygus po Mohamedo Salah įvarčio.

„Liverpool“ visą antrąjį kėlinį siekė antrojo įvarčio, tačiau WBA sėkmingai dirbo gynyboje.

Vis tik paskutinę mačo akimirką svečiai uždirbo kampinį, po kurio įvartį pelnė komandai padėti atėjęs vartininkas Alissonas Beckeris, kuris tapo tikru šio mačo herojumi.

Ši pergalė ir toliau leidžia „Liverpool“ realiai galvoti apie kovą dėl vietos pirmajame ketverte.

„Tottenham“ 2:0 „Wolves“

„Crystal Palace“ 3:2 „Aston Villa“

„Everton“ 0:1 „Sheffield United“