Allardyce'as prie "Blackburn" vairo debiutavo pergale © Eurofootball.lt
Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos penkerios XVIII turo rungtynės.

Sėkmingai "Blackburn" klube debiutavo naujasis treneris Samas Allardyce'as, kurio auklėtiniai savo aikštėje 3-0 įveikė "Stoke".

Šeimininkai į priekį įsiveržė jau 9 minutę, kai po Ibrahima Sonko pražangos prieš Morteną Gamstą Pederseną teisėjo skirtą 11 metrų baudinį realizavo puolėjas Benni McCarthy.

18 minutę "Blackburn" pirmavo jau 2-0 -po Bretto Emertono perdavimo galva pasižymėjo kitas puolėjas Jasonas Robertsas.

Ir tai dar nebuvo pabaiga - 27 minutę McCarthy antrą kartą mače pasiuntė kamuolį į varžovų vartus, pasižymėdamas vartininkui Steve'ui Simonsenui ne visai sėkmingai atmušus Robertso smūgiuotą kamuolį.

Antrajame kėlinyje "Stoke" perėmė iniciatyvą ir daug atakavo, tačiau, nepaisant to, geresnes progas sukūrė ne jie, o šeimininkai - arti tikslo buvo Robertsas, Pedersenas, o McCarthy kartą sudrebino virpstą.

Kitame mače "Bolton" savo aikštėje 2-1 palaužė buksuojančią "Portsmouth" komandą.

Mačo pradžia svečiams susiklostė katastrofiškai - sužaidus vos 49 sekundes po Kevino Davieso perdavimo įvartį pelnė Mattas Tayloras, o dar po kelių akimirkų Ricardo Gardneris iššoko vienas prieš vartininką Davidą Jamesą ir padvigubino skirtumą - 2-0.

Netrukus po to pavojingai smūgiavo Johanas Elmanderis ir tas pats Gardneris, bet 20 minutę "Portsmouth" sušvelnino santykį, kai po Niko Kranjcaro skersuoto kamuolio galva pasižymėjo aukštaūgis Peteris Crouchas.

Bet "Bolton" nesutriko ir toliau atakavo - Jamesui teko atremti pavojingą Gretaro Steinnsono smūgį, o tuoj po didžiosios pertraukos Hermanas Hreidarssonas nepataikė į vartus iš dėkingos padėties.

Antrajame kėlinyje šeimininkai kūrė progą po progos ir, nors rezultatas nepasikeitė, iškovojo nesunkią bei įtikinamą pergalę.

"Blackburn" 3 - 0 "Stoke"
9' [1 - 0] Bennedict McCarthy (iš 11 metrų baudinio)
18' [2 - 0] Jason Roberts
27' [3 - 0] Bennedict McCarthy

"Bolton" 2 - 1 "Portsmouth"
1' [1 - 0] Matthew Taylor
3' [2 - 0] Ricardo Gardner
20' [2 - 1] Peter Crouch

Londono "Fulham" 3 - 0 "Middlesbrough"
41' [1 - 0] Jimmy Bullard
54' [2 - 0] Danny Murphy (iš 11 metrų baudinio)
59' [3 - 0] Clint Dempsey

"Hull" 1 - 4 "Sunderland"
10' [0 - 1] Steed Malbranque
19' [1 - 1] Nick Barmby
78' [1 - 2] Kieran Richardson
84' [1 - 3] Samuel Ricketts
90' [1 - 4] Djibril Cisse

82' iš aikštės pašalintas Samuel Ricketts ("Hull")

Londono "West Ham" 0 - 1 Birmingemo "Aston Villa"
78' [0 - 1] Lucas Neill (į savus vartus)