Amsterdame – rezultatyvi „Feyenoord“ pergalė prieš „Ajax“ © IMAGO/Box to Box Pictures nuotr.

Sekmadienio popietę Nyderlanduose buvo sužaistos svarbios rungtynės kovoje dėl „Eredivisie“ čempionų titulo.

26-ojo turo susitikime Roterdamo „Feyenoord“ išvykoje 3:2 palaužė „Ajax“ futbolininkus.

Su įtampa nesusitvarkę šeimininkai ganėtinai prastai pradėjo rungtynes. 5-ąją minutę Santiago Gimenezas išvedė „Feyenoord“ į priekį.

Netrukus „Ajax“ pradėjo demonstruoti visiškai kitokį futbolą. 17-ąją minutę rezultatą lygino Edsonas Alvarezas, o prieš pirmojo kėlinio pabaigą Dušanas Tadičius rezultatą jau persvėrė „Ajax“ ekipos naudai.

Po pertraukos viskas vėl apsivertė aukštyn kojom. Sebastianas Szymanskis 52 min. išlygino rezultatą, kuomet šeimininkų gynyba braškėjo.

86-ąją minutę pelnytas Lutsharelio Geertruida įvartis nulėmė svarbią „Feyenoord“ pergalę.

Po šios pergalės Arne Sloto auklėtiniai turi net 6 taškų pranašumą „Eredivisie“ turnyrinės lentelės viršūnėje prieš artimiausius persekiotojus.