„Liverpool“ ir „Man Utd“ mūšis baigėsi be įvarčių © PA nuotr.

Sekmadienį įvyko centrinės Anglijos „Premier“ lygos 19-ojo turo rungtynės, kuriose „Liverpool“ namuose lygiosiomis 0:0 sužaidė su „Manchester United“.

Pirmąsias 25 minutes aikštėje dominavo šeimininkai, tačiau „raudonieji velniai“ sėkmingai darbavosi gynyboje, o antroje pirmojo kėlinio pusėje ir patys ėmė dažniau grasinti varžovų vartais.

Antrajame kėlinyje žaidimas tapo kur kas atviresnis ir nors „Liverpool“ ilgiau kontroliavo kamuolį, arčiau įvarčio buvo svečiai.

75-ąją minutę Bruno Fernandesas sulaukė puikaus Luke'o Shaw perdavimo ir iš kelių metrų smūgiavo į vartus, tačiau puikią reakciją pademonstravo „Liverpool“ vartininkas Alissonas.

83-ąją minutę nuostabią progą pasižymėti turėjo ir Paulis Pogba, tačiau jo smūgį ir vėl sėkmingai atrėmė Alissonas.

Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo nulines lygiąsias ir komandos pasidalino po tašką.

„Man Utd“ ir toliau lieka „Premier“ lygos turnyrinės lentelės viršūnėje, o štai „Liverpool“ dar šį vakarą gali nukristi iki ketvirtosios pozicijos, jei savo rungtynes laimės „Manchester City“.