Ancelotti: "APOEL nusipelnė lygiųjų" © Eurofootball.lt
Londono "%c00042" strategas Carlo Ancelotti tikisi iš savo auklėtinių geresnio žaidimo nei trečiadienio Čempionų lygos dvikovoje su Nikosijos APOEL.

Anglijos ekipa šventė minimalią pergalę 1-0 ir įsitvirtino D grupės turnyrinės lentelės viršuje, tačiau italo tai nedžiugina.

"Nesu patenkintas. Norėjau, kad žaistume geriau, labiau kontroliuotume situaciją ir būtume drąsesni. Bet, manau, šioje sezono stadijoje tai normalu."

Vienintelį įvartį sužaidus 18 minučių pelnė prancūzas Nicolas Anelka. Visgi ypač antrajame kėlinyje 'mėlynųjų' žaidimas buvo nuviliantis.

"Rungtynes pradėjome gerai, įmušėme įvartį ir turėjome galimybių surengti kontratakas, bet to nepadarėme,- pridūrė Ancelotti. - Po pertraukos vaizdas pasikeitė. Mėginome įgyti kontrolę, tačiau darėme pernelyg daug klaidų.

"Nikosijos vienuolikė antrajame kėlinyje žaidė labai gerai ir nusipelnė lygiųjų. Toks jau tas futbolas."