"Angers" sutriuškino "Monaco" ir priartėjo prie antrosios vietos, "Lyon" nusileido "Bastia"

Prancūzijos čempionate sužaisti dar šeši 23-ojo turo mačai.

Centrinėje dienos dvikovoje susitiko į prizines vietas pretenduojantys "Angers" bei "Monaco" klubai. Nepaisant to, jog pastarasis buvo laikomas favoritu, "Ligue 1" naujokui namų sienos padėjo pasiekti puikią pergalę.

Svečiai ilgiau kontroliavo kamuolį, bet, kaip dažnai nutinka, progas žymiai geriau sekėsi kurti Anžė vienuolikei, kuri į priekį rezultatu 2-0 išsiveržė jau pirmajame kėlinyje. Tai pavyko Cheikho Ndoye dublio dėka.

Sužaidus dešimt minučių po pertraukos dar vieną įvartį pelnė Mohamedas Yattara ir įtvirtino savo ekipos laimėjimą. Iškovojęs tris taškus "Angers" iki "Monaco" priartėjo per du.

Kitame susitikime šalies vicečempionas "Lyon" gavo dar vieną antausį - šįkart nuo turnyrinės lentelės vidutinioko "Bastia".

Vienintelį susitikimo įvartį 69-ąją minutę pelnė Brandao, o kai 88-ąją minutę iš aikštės buvo pašalintas Gillesas Cioni, Liono komanda rezultato išlyginti nebespėjo.

Nesėkmė reiškia, jog Bruno Genesio auklėtiniai po šio turo geriausiu atveju liks dešimtojoje pozicijoje. Tiesa, nuo antrosios vietos ją skiria tik devyni taškai.

<!-- Personal code for this widget: 6jnnvtu601XXijytn -->

<iframe src="http://widgets.soccerway.com/widget/free/classic/competition/16/#d=500x450&f=table,table_colmp,table_colmw,table_colmd,table_colml,table_colgf,table_colga,results,fixtures,scroll&cbackground=ffffff&ctext=3a5c02&ctitle=4d7a01&cshadow=dcdbdb&cbutton=A3BA60&cbuttontext=3A5C02&chighlight=4D7A01&tbody_family=Tahoma,Geneva,sans-serif&tbody_size=9&tbody_weight=normal&tbody_style=normal&tbody_decoration=none&tbody_transform=none&ttitle_family=Impact,sans-serif&ttitle_size=13&ttitle_weight=normal&ttitle_style=normal&ttitle_decoration=none&ttitle_transform=none&ttab_family=Tahoma,sans-serif&ttab_size=9&ttab_weight=normal&ttab_style=normal&ttab_decoration=none&ttab_transform=none" width="500" height="450" scrolling="no" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0"></iframe>