Anglai ir prancūzai Europos čempionato atranką užbaigė pergalėmis

Sekmadienį sužaistos dar penkerios 2020 metų Europos čempionato atrankos rungtynės.

Nesunkią pergalę paskutinėse A grupės rungtynėse iškovojo Anglijos rinktinė, kuri išvykoje net 4:0 sutriuškino Kosovą.

Pirmoje mačo dalyje anglai pelnė tik vieną įvartį - 32-ąją minutę pasižymėjo Harry Winksas.

79-ąją minutę svečių persvarą padvigubino Harry Kane'as, o vos po keturių minučių dar vieną įvartį pridėjo ir Marcusas Rashfordas.

Ketvirtąjį anglų įvartį jau per teisėjo pridėtą laiką pelnė Masonas Mountas.

Anglai A grupėje užėmė pirmąją vietą, Kosovas liko trečias.

Pergalingai žygį link Europos čempionato užbaigė ir prancūzai, kuri išvykoje 2:0 palaužė Albanijos rinktinę.

Svečius į priekį 8-ąją minutę išvedė Corentinas Tolisso, o 30-ąją įvartį pridėjo ir Antoine'as Griezmannas.

Prancūzai H grupėje užėmė pirmąją vietą, Albanija liko ketvirtoje.

TURNYRINĖ GRUPIŲ LENTELĖ

Bulgarija 1:0 Čekija

Andora 0:2 Turkija

Moldova 1:2 Islandija

Straipsnio įvertinimas: 5 0
  • das (IP: c31808e5a)

latviai ir estai ziuriu ne ka geriau pasirode nei musiskiai sioje atrankoje, visi paskutinese vietose savo grupese, regis dar ilgai "megausimes" tokiu futbolu, nors jau senai apart rezultato po rungtyniu daugiau ta rinktine ir nedomina