Anglai oficialiai paskelbė žaidėjų sudėtį pasaulio čempionatui © scanpix.lt nuotr.

Anglijos rinktinės treneris Thomasas Tuchelis išsirinko žaidėjus, su kuriais mėgins triumfuoti būsimajame pasaulio čempionate.

Kaip jau buvo prognozuota anksčiau, į sąrašą nepateko nemažai garsių futbolininkų.

Jų tarpe minimos gynėjo Harry Maguire'o, Philo Fodeno ir kitų atletų pavardės.

Anglijos sudėtis:

Vartininkai: Dean Henderson, Jordan Pickford, James Trafford

Gynėjai: Dan Burn, Marc Guehi, Reece James, Ezri Konsa, Tino Livramento, Nico O'Reilly, Jarell Quansah, Djed Spence, John Stones

Saugai: Elliot Anderson, Jude Bellingham, Eberechi Eze, Jordan Henderson, Kobbie Mainoo, Declan Rice, Morgan Rogers

Puolėjai: Anthony Gordon, Harry Kane, Noni Madueke, Marcus Rashford, Bukayo Saka, Ivan Toney, Ollie Watkins.

⚽ Pasaulio futbolo čempionato 2026 spėlionė

Spėk rungtynių rezultatus, laimėk prizus! Prisijunk prie draugų ir futbolo fanų spėjimų.

Dalyvauti spėlionėje →
  • jzzzzz (IP: ccfe0bd38)

    Nu aš tai niekaip nesuprantu kaip galima vietoj Palmerio ar Fodeno imti Madueke, kuris, kai buvo Sakai trauma visiškai nepažaidė, jau nekalbu apie Stones (man rodos nė vieno gamo nesužaidė), nei apie Hendersoną, kai yra žaidėjai kaip Wharton, Gibbs White

    • 20
  • D. (IP: c1dcdcb86)

    Nei vieno nematau geresnio ginėjo už šio sezono Harry Maguire, kuris buvo pagrindinis ginėjas United ir Anglijoj visada gerai lošė. Tuchelis rizikuoja stipriai netekt kėdės. Palmeris išvis galvojau bus viens lyderių. Keisti sprendimai, netgi Luke Shaw būtų pravertęs.

    • 11
  • Valdasas01 (IP: 8b015c713)

    Ivan Toney 😀DDDDDD. Nupirktoie tvarto lygoje biški pasiautėjo tikrai, bet čia kaip ir viskas aišku su šita rinktine kai tokius fruktus renka. 😀DD

    • 5
  • pastabusis (IP: 3fb9ba4a3)
    jzzzzz (IP: ccfe0bd38)

    Nu aš tai niekaip nesuprantu kaip galima vietoj Palmerio ar Fodeno imti Madueke, kuris, kai buvo Sakai trauma visiškai nepažaidė, jau nekalbu apie Stones (man rodos nė vieno gamo nesužaidė), nei apie Hendersoną, kai yra žaidėjai kaip Wharton, Gibbs White

    Fodenas visiškas sistemos žaidėjas - City gerai, bet rinktinėj nuolat pasimesdavo. Madueke su realizacija prastokai, bet chaoso nemažai sukurdavo, matyt nelabai žiūrėjai Arsenalo. Palmeris vps pasėdęs - viskas labai logiška čia

    • 2
  • Gerard (IP: 370f946fd)

    O Arnoladas kur ??? 😲

    • 1
  • Pranas (IP: 1ccfe6917)

    Ar tik Harry Redknapp nebuvo teisus, pavadinęs Tuchelį vokiečių šnipu 🤣

    • 0
  • Dkdjfjsjs (IP: f8c52a50c)

    Tuchelis gal girtas sarasa sudarinejo.. ziauru. Luke Shaw visas rungtynes EPL zaide ir gerai zaide, Maguire, Palmer, Foden nepaimti irgi nesuprantu. Trento nepaeme.. Bet paeme Stones kuris si sezona baisus. Kol kas is visu rinktiniu sarasu kur maciau pats keisciausias komplektavimas. Cia trenerio planas ir t.t. Bet labai jau nepalaikau

    • 0
  • D. (IP: c1dcdcb86)

    Nei vieno nematau geresnio ginėjo už šio sezono Harry Maguire, kuris buvo pagrindinis ginėjas United ir Anglijoj visada gerai lošė. Tuchelis rizikuoja stipriai netekt kėdės. Palmeris išvis galvojau bus viens lyderių. Keisti sprendimai, netgi Luke Shaw būtų pravertęs.

    • 11
  • Gerard (IP: 370f946fd)

    O Arnoladas kur ??? 😲

    • 1
  • pastabusis (IP: 3fb9ba4a3)
    jzzzzz (IP: ccfe0bd38)

    Nu aš tai niekaip nesuprantu kaip galima vietoj Palmerio ar Fodeno imti Madueke, kuris, kai buvo Sakai trauma visiškai nepažaidė, jau nekalbu apie Stones (man rodos nė vieno gamo nesužaidė), nei apie Hendersoną, kai yra žaidėjai kaip Wharton, Gibbs White

    Fodenas visiškas sistemos žaidėjas - City gerai, bet rinktinėj nuolat pasimesdavo. Madueke su realizacija prastokai, bet chaoso nemažai sukurdavo, matyt nelabai žiūrėjai Arsenalo. Palmeris vps pasėdęs - viskas labai logiška čia

    • 2
  • Valdasas01 (IP: 8b015c713)

    Ivan Toney 😀DDDDDD. Nupirktoie tvarto lygoje biški pasiautėjo tikrai, bet čia kaip ir viskas aišku su šita rinktine kai tokius fruktus renka. 😀DD

    • 5
  • jzzzzz (IP: ccfe0bd38)

    Nu aš tai niekaip nesuprantu kaip galima vietoj Palmerio ar Fodeno imti Madueke, kuris, kai buvo Sakai trauma visiškai nepažaidė, jau nekalbu apie Stones (man rodos nė vieno gamo nesužaidė), nei apie Hendersoną, kai yra žaidėjai kaip Wharton, Gibbs White

    • 20
  • tomistomas (IP: 9d4fcd4c5)

    Na hendersonas tikrai cirkas ,bet pajegiu žaideju yra nemažai gerai pasirodyt

    • -2
  • pastabusis (IP: 3fb9ba4a3)
    jzzzzz (IP: ccfe0bd38)

    Nu aš tai niekaip nesuprantu kaip galima vietoj Palmerio ar Fodeno imti Madueke, kuris, kai buvo Sakai trauma visiškai nepažaidė, jau nekalbu apie Stones (man rodos nė vieno gamo nesužaidė), nei apie Hendersoną, kai yra žaidėjai kaip Wharton, Gibbs White

    Fodenas visiškas sistemos žaidėjas - City gerai, bet rinktinėj nuolat pasimesdavo. Madueke su realizacija prastokai, bet chaoso nemažai sukurdavo, matyt nelabai žiūrėjai Arsenalo. Palmeris vps pasėdęs - viskas labai logiška čia

    • 2
  • Gerard (IP: 370f946fd)

    O Arnoladas kur ??? 😲

    • 1