Anglai po atkaklios kovos palaužė japonus © Eurofootball.lt
Pasirengimą pasaulio čempionatui ne pačia geriausia gaida užbaigė Anglijos rinktinė, įveikusi Japoniją 2-1, tačiau toli gražu nepradžiuginusi savų sirgalių geru žaidimu.

Tulio Tanaka buvo išvedęs Tekančios šalies komandą į priekį, tačiau, nors Frankas Lampardas nerealizavo 11 metrų baudinio, tas pats Tanaka ir Yuji Nakazawa įsimušė įvarčius į savus vartus, padovanodami pergalę anglams.

Tanaka pirmąjį įvartį po kampinio galva įmušė sužaidus vos 7 minutes, o 56 minutę po žaidimo ranka uždirbtą 11 metrų baudinį bei Lampardo bandymą jį realizuoti atrėmė japonų vartininkas.

Anglų vartų sargas Joe Hartas atrėmė dar du pavojingus Japonijos rinktinės futbolininkų smūgius, tačiau du įvarčiai į savus vartus palaidojo Azijos žemyno atstovę.