B grup ės antro turo pirmose rungtynėse Anglija rezultatu 3-0 sutriuškino Šveicarijos vienuolikę ir iškovojo pirmuosius tris taškus. Du kartus anglų gretose pasižymėjo vunderkindas Wayne'as Rooney, vieną - Stevenas Gerrardas.

Anglija - Šveicarija 3 - 0
23', 75' %p02129
82' %p02014

60' iš aikštės pašalintas %p02947

Rungtynės prasidėjo atsargiai ir šveicarai buvo aktyvesni. Anglai žaidė kontratakomis ir 23 minutę Owenas, atsidūręs laisvas baudos aikštelės krašte, perdavė kamuolį Rooney'iui, kuris galva pasiuntė jį į vartus.

Tada Šveicarijos komanda prispaudė varžovus prie vartų, tačiau nieko pavojingo nesukūrė, nes Anglijos rinktinė demonstravo pavyzdingą gynybą. Geriausią galimybę pasižymėti turėjo H.Yakinas, bet kėlinio pabaigoje jo smūgis iš 18 metrų skriejo šalia virpsto.

Po pertraukos išėjęs į aikštę po keitimo Danielis Gygaxas beveik iš karto grasino anglų vartams, tačiau jo smūgis galva buvo šiek tiek per stiprus. Sužaidus valandą, šveicarų padėtis komplikavosi, nes už grubią pražangą antrą geltoną kortelę gavo Berntas Haasas ir buvo išvarytas iš aikštės.

Likus penkiolikai minučių antrą savo įvartį įmušė Rooney - jis gavo perdavimą krašte, ir pasitaisęs kamuolį smūgiavo į vartus. Kamuolys pataikė į virpstą ir atšokęs nuo vartininko galvos įskriejo į vartus.

82 minutę kamuolį iš Beckhamo baudos aikštelėje gavo Owenas Hargreavesas, perdavė jį laisvam Gerrardui, kuris niekieno netrukdomas pasiuntė kamuolį į tinklą. Toks triuškinamas rezultatas išliko iki rungtynių pabaigos.


Statistika:

Smūgiai - 9 (Anglija) ir 11 (Šveicarija)
Tikslūs smūgiai - 7 ir 1
Perdavimai - 461 ir 468
Tikslūs perdavimai - 371 ir 353
Kampiniai - 0 ir 5
Pražangos - 16 ir 19
Geltonos kortelės - 1 ir 3
Raudonos kortelės - 0 ir 1
Kamuolio kontroliavimas - 45% ir 55%
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos