Šįvakar, 21:45 Lietuvos laiku, prasidės dvejos paskutinės B grupės rungtynės. Vienose iš jų susitiks Anglija ir Kroatija. Mačas vyks didžiausiame čempionato stadione Da Luz, kuriame telpa apie 65 000 žiūrovų.

Anglai ir kroatai rungtynėms nusiteikę optimistiškai. Tiesa, Anglijos rinktinės situacija yra geresnė - jiems nebūtina laimėti, nes visiškai pakanka lygiųjų, kad žengtų toliau. Tuo tarpu kroatams būtina tik pergalė.

Anglijos rinktinėje tikrai nežais Owenas Hargreavesas, kuriam pasireiškė skrandžio sutrikimai ir, žinoma, Nicky Buttas, kuris dar neatsigavo po kelio traumos. Anglija žais savo tradiciniu išsidėstymu aikštėje 4-4-2, kur saugų grandyje Paulas Scholesas tikriausiai ir vėl užims kairiojo krašto saugo poziciją. Nepaisant to, kad anglams tereikia tik lygiųjų, tačiau jiems nemalonius prisiminimus turėtų kelti pastarosios Europos pirmenybės, kur esant identiškai situacijai, anglai pralaimėjo paskutinėmis varžybų minutėmis Rumunijos rinktinei 2:3 ir turėjo krautis lagaminus kelionei namo. Todėl britai yra ypač susikaupę paskutinėms rungtynėms, ir pergalė tikrai suteiktų jiems papildomo impulso ir pasitikėjimo savimi ketvirtfinalio mačui su Portugalija arba Graikija.

Kroatiją tenkina tik pergalė, taigi būtent jie turėtų pradėti spausti anglus. Pavojingiausias žaidėjas žinoma bus "Monaco" atstovas Dado Pršo. Tačiau Anglijos rinktinės ir "Chelsea" žaidėjai Johnas Terry ir Frankas Lampardas jau buvo susidurę su "Monaco" klubo puolėju Čempionų lygoje: "Jis fantastiškas žaidėjas. Pršo įmušė puikų įvartį prancūzams ir jo grėsmė visada išlieka. Tačiau man teko žaisti prieš jį porą kartų, aš šio to pasimokiau, ir viliuosi, kad man pasiseks jį sustabdyti." - kalbėjo Terry.

Nors jau devynis kartus kroatai buvo apdovanoti geltonomis kortelėms per pirmuosius du mačus, tačiau šiandien jie visi galės žaisti, nes turi tik po vieną kortelę ir nėra diskvalifikuoti. Taip pat jau galės žaisti rungtynes su Prancūzija praleidęs Borisas Živkovičius. Kapitono sugrįžimas gali lemti, kad Igoris Tudoras žais atraminio saugo pozicijoje, o ne gynyboje kaip prieš prancūzus.

Pasitikėjimo savimi kroatams, žinoma, pridėjo puikus žaidimas ir lygiosios mače su Prancūzija. Tad dabar, Kroatijos ekipos treneris Otto Baričius įsitikinęs, kad jie gali patekti tarp aštuonių stipriausių turnyro komandų, nugalėdami anglus: "Galbūt prieš šešis mėnėsius mes netikėjome, kad galime laimėti prieš Angliją ir truputį jų prisibijojome, bet tikrai taip nėra dabar. Pergalė prieš juos būtų tikrai puikus rezultatas ir mes tikimės tai pasiekti." - sakė Baričius.

Varžyboms teisėjaus italas Pierluigi Collina.

Numanomos startinės sudėtys:
Anglija (4-4-2): James; Neville, Campbell, Terry, Cole; Scholes, Gerrard, Lampard, Beckham; Owen, Rooney.

Kroatija (4-4-2): Butina; Šimic, Robert Kovac, Živkovic, Šimunic; Rosso, Tudor, Niko Kovac, Rapaic; Šokota, Pršo.

Spėkite rungtynių rezultatus totalizatoriuje!
Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos