Anglija: "Liverpool" ir "Man Utd" barstė taškus, "Arsenal", "Chelsea" ir "Man City" iškovojo pergales © Eurofootball.lt
Šeštadienio popietę prasidėjo VIII-asis Anglijos "Premier" lygos pirmenybių turas.

Jį pradėjo "Newcastle" ekipa, namuose atsilaikiusi prieš Brendano Rodgerso vadovaujamo "Liverpool" klubo spaudimą.

Neblogai rungtynes pradėję šeimininkai 23-ąją minutę išsiveržė į priekį po tolimo Yohano Cabaye smūgio.

Pirmojo kėlinio pabaigoje iš aikštės už paskutinės vilties pražangą išvarytas "Newcastle" gynėjas Mapou Yanga-Mbiwa, baudos aikštelėje pargriovęs Luisą Suarezą. Paskirtą 11 metrų realizavo ir rezultatą išlygino "Liverpool" kapitonas Stevenas Gerrardas.

Antrajame kėlinyje dešimt šeimininkų ekipos žaidėjų kiek netikėtai vėl išsiveržė į priekį. Po standartinės situacijos pasižymėjo po keitimo pasirodęs gynėjas Paulas Dummettas.

Iniciatyvą visiškai perėmę "raudonieji" vis dėlto sugebėjo išlyginti rezultatą 72-ąją minutę: po L.Suarezo perdavimo pasižymėjo Danielis Sturridge'as.

Nepaisant aktyvaus varžovų spaudimo, "Newcastle" ekipa atsilaikė ir įsirašė tašką į savo sąskaitą turnyrinėje lentelėje.

Vėliau vykusiuose susitikimuose taip pat užfiksuota staigmena.

Namuose rungtyniavę "Manchester United" futbolininkai rungtynių pabaigoje išleido pranašumą prieš "Southampton" ekipą.

Davido Moyeso auklėtiniai pirmavo visų rungtynių metu po 26-ąją minutę įmušto Robino van Persie įvarčio, tačiau 89-ąją min. rezultatą išlygino gynėjas Dejanas Lovrenas.

Pergalę namuose šventė "Premier" lygos lyderiai Londono "Arsenal" futbolininkai.

18-ąją minutę į priekį "kanonierius" po Olivier Giroud perdavimo išvedė Jackas Wilshere'as.

Antrajame kėlinyje po to paties O.Giroud perdavimo galva rezultatą padvigubino Mesutas Ozilas.

Netrukus rezultatą sušvelnino Jonathanas Howsonas, tačiau Aarono Ramsey šou rungtynių pabaigoje nepaliko vilčių "kanarėlėms". Rungtynės baigėsi švieslentėje degant skaičiams 4 - 1.

Tokiu pačiu rezultatu pergalę namuose iškovojo ir sostinės "Chelsea" ekipa, įveikusi "Cardiff City" futbolininkus.

Jordanas Mutchas rungtynių pradžioje buvo išvedęs į priekį Velso klubą, tačiau du Edeno Hazardo bei Oscaro ir Samuelio Eto'o tikslūs smūgiai atnešė pergalę Jose Mourinho auklėtiniams.

Tris taškus taip pat iškovojo ir "Everton" futbolininkai, iškovoję pergalę prieš "Hull City" ekipą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Kevinas Mirallasas ir Stevenas Pienaaras, "tigrų" gretose pasižymėjo Yannickas Sagbo.

"Swansea City" ekipa namuose sutriuškino "Sunderland" klubą, o "Stoke City" ir "West Brom" akistata baigėsi be įvarčių.

Vakariniame mače "Upton Park" stadione vietos "West Ham United" ekipa turėjo pripažinti "Manchester City" pranašumą.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė puolėjas Sergio Aguero, vieną pridėjo Davidas Silva. Šeimininkų gretose pasižymėjo Ricardo Vaz Te.