Anglijoje - "Arsenal" ir "Blackburn" pergalės © Eurofootball.lt
Įtikinamą pergalę šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje iškovojo Londono "Arsenal" klubas, Cesco Fabregaso dublio dėka namie 2-0 įveikęs "Middlesbrough".

Šeimininkai dominavo nuo pat pradžių, o į priekį išsiveržė pakankamai anksti - 26 minutę Andrejus Aršavinas prasiveržė kairiuoju kraštu bei atmetė kamuolį Fabregasui, kuris stipriu smūgiu pasiuntė jį į tinklą.

Vėliau svečiai kiek atsigavo, tačiau geriausią progą išlyginti skirtumą tuoj po pertraukos vėjais paleido Jeremie Alliadiere, mušęs tiesiai į vartininką Manuelį Almunią.

Už tai Garetho Southgate'o auklėtiniai brangiai sumokėjo - 67 minutę po aštraus perdavimo Fabregasas iššoko vienas prieš vartininką Bradą Jonesą ir, šiam kiek neapdairiai palikus vartus bei išbėgus iki pat baudos aikštelės linijos, be vargo jį apsivaręs pasiuntė kamuolį į tuščius vertus.

"Arsenal" ir toliau atakavo, bet per likusį laiką persvaros padidinti nesugebėjo. Ypatingai arti tikslo buvo Abou Diaby, tačiau po jo smūgio kamuolys atsimušė į išorinę tinklo dalį.

Londono "Arsenal" 2 - 0 "Middlesbrough"
26' [1 - 0] Cesc Fabregas
67' [2 - 0] Cesc Fabregas

"Blackburn" 2 - 0 "Wigan"
45' [1 - 0] Benni McCarthy
60' [2 - 0] Ryan Nelsen