Anglijoje - "Arsenal" triuškinamai įveikė "Everton" © Eurofootball.lt
Šeštadienio vakarą buvo žaidžiamos dar vienerios Anglijos "Premier" lygos rungtynės, kuriuose intrigos nebuvo - Londono "Arsenal" sutriuškino svečiuose Liverpulio "Everton" ekipą net 6-1.

Liverpulio "Everton" 1 - 6 Londono "Arsenal"
26' [0 - 1] Denilson
37' [0 - 2] Thomas Vermaelen
41' [0 - 3] William Gallas
48' [0 - 4] Cesc Fabregas
69' [0 - 5] Cesc Fabregas
89' [0 - 6] Eduardo
90' [1 - 6] Louis Saha

Pirmasis mačo įvartis krito 26-ąją minutę, kuomet Nicklasas Bendtneris perdavė kamuolį Denilsonui bei šis stipriu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų nuginklavo Timą Howardą.

Pirmojo kėlinio pabaigoje svečiai pelnė dar du įvarčius - iš pradžių 37-ąją minutę smūgiu galva pasižymėjo gynėjas Thomasas Vermaelenas, kiek vėliau jo kolega gynybos viduryje Williamas Gallasas.

Antrojo kėlinio pradžioje "Arsenal" nemažino tempo ir dar vieną įvartį pridėjo Cescas Fabregasas. Šeimininkai atrodė visiškai pasimetę, ir tuo pasinaudojęs C.Fabregasas 69 minutę smeigė dar vieną įvartį.

Tai dar nebuvo pabaiga, mat 89 minutę Andrėjaus Aršavino smūgis atsitrenkė į virpstą, tačiau pirmasis prie kamuolio suskubo Eduardo bei pelnė šeštąjį komandos įvartį.

Vis dėlto "Everton" savo gerbėjus bent truputį dar nudžiugino jau per teisėjo pridėtą laiką, kuomet paguodos įvartį pelnė puolėjas Louisas Saha.