Anglijoje - "Chelsea" ir "Man City" klubų pergalės (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos šešerios 12-ojo turo rungtynės.

Be pralaimėjimų šį sezoną žygiuojanti Londono "Chelsea" ir toliau švenčia pergales. Jose Mourinho auklėtiniai namuose rezultatu 2-0 įveikė "West Brom".

11-ąją minutę "mėlynuosius" į priekį išvedė po Oscaro perdavimo pasižymėjęs Diego Costa, o galutinį tašką dar 25-ąją minutę padėjo Edenas Hazardas.

Kitose rungtynėse šalies čempionai "Manchester City" futbolininkai turėjo vargo su "Swansea" ekipa. "Miestiečiai" tik po atkaklios kovos rezultatu 2-1 palaužė "gulbes".

9-ąją minutę Wilfriedas Bony nuginklavo Joe Hartą, tačiau Steveno Jovetičiaus ir Yaya Toure įvarčiai išgelbėjo "Man City" ekipą nuo pralaimėjimo.

"Chelsea" užtikrintai su 32 taškais pirmauja "Premier" lygoje, o trečioje vietoje esanti "Man City" nuo jų atsilieka 7 taškais.

Taip pat pergales iškovojo Liverpulio "Everton", "Newcastle" ir "Burnley" komandos, o "Leicester" - "Sunderland" susitikimas baigėsi be įvarčių.

"Chelsea" 2 - 0 "West Brom"

11' [1 - 0] D.Costa

25' [2 - 0] E.Hazard

29' C.Yacob ("West Brom") pašalintas iš aikštės

"Everton" 2 - 1 "West Ham"

26' [1 - 0] R.Lukaku

56' [1 - 1] M.Zarate

74' [2 - 1] L.Osman

"Leicester" 0 - 0 "Sunderland"

"Manchester City" 2 - 1 "Swansea"

9' [0 - 1] W.Bony

19' [1 - 1] S.Jovetič

62' [2 - 1] Y.Toure

"Newcastle" 1 - 0 QPR

78' [1 - 0] M.Sissoko

"Stoke City" 1 - 2 "Burnley"

12' [0 - 1] D.Ings

13' [0 - 2] D.Ings

33' [1 - 2] J.Walters