Anglijoje - "Chelsea" ir "Tottenham" pergalės © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistos dvejos Anglijos "Premier" lygos XXIX turo rungtynės.

Londono "Chelsea" klubas neleido atitrūkti lyderiams "Man Utd" bei "Liverpool", minimaliu rezultatu 1-0 įveikdamas "Man City".

'Mėlynieji' dominavo šiame mače ir tik neišnaudotos progos lėmė tokį kuklų rezultatą.

Kamuolys svečių vartų tinkle atsidūrė nesužaidus nei minutės, tačiau tikslaus Franko Lampardo smūgio teisėjas neįskaitė užfiksavęs nuošalę.

Nepaisant to, 18 minutę "Chelsea" išsiveržė į priekį, kai po Lampardo perdavimo iš 14 metrų antrą įvartį per tiek pat rungtynių pelnė sunkią traumą neseniai išsigydęs saugas Michaelas Essienas.

"Man City" atakos buvo retos ir nepavojingos. Bene arčiausiai tikslo buvo Felipe Caicedo, mušęs greta Petro Cecho ginamų vartų virpsto.

Kitoje aikštės pusėje Nedum Onuoha paskutinę akimirką sukliudė smūgiuoti Didier Drogba, o dar kiek vėliau Dramblio Kaulo Kranto rinktinės lyderiui pasiekti įvartį sukliudė vartų sargas Shay'us Givenas.

Netrukus "Chelsea" gynėjas Juliano Belletti smūgiu iš daugiau nei 20 metrų sudrebino virpstą, tačiau daugiau įvarčių pelnyta nebuvo ir Londono ekipa tenkinosi minimalia pergale.

Kitame mače itin sėkmingai sezoną pradėjusi, tačiau pastaruoju metu buksuojanti Birmingemo "Aston Villa" namie 1-2 nusileido Londono "Tottenham".

Svečiai pirmavo po to, kai jau 5 minutę galva kamuolį į tinklą pasiuntė saugas Jermaine'as Jenas, o tuoj po didžiosios pertraukos pranašumą padvigubino Darrenas Bentas, pasižymėjęs po Robbie Keane'o perdavimo.

"Aston Villa" užgulė varžovų vartus ir siekė bent lygiųjų, tačiau viskas, ką šeimininkams pavyko padaryti, buvo 85 minutę Johno Carew galva įmuštas įvartis.

Martino O'Neilo auklėtiniai nelaimėjo jau penktųjų rungtynių nacionaliniame čempionate iš eilės.

Londono "Chelsea" 1 - 0 "Man City"
18' [1 - 0] Michael Essien

Birmingemo "Aston Villa" 1 - 2 Londono "Tottenham"
5' [0 - 1] Jermaine Jenas
50' [0 - 2] Darren Bent
85' [1 - 2] John Carew