Anglijoje - eilinė "Chelsea" nesėkmė bei "Arsenal" pergalė prieš "Everton" (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygos pirmenybėse šeštadienį sužaistos šešerios 10-ojo turo rungtynės.

Londone įvyko miesto derbis, kuriame susigrūmė "West Ham" ir "Chelsea" futbolininkai. "Plaktukai" įrodė savo pranašumą prieš šalies čempionus ir privertė patirti eilinį pralaimėjimą.

Susitikimas prasidėjo "West Ham" ekipos spaudimu. 17-ąją minutę šeimininkai pasiekė savo tikslą - po tikslaus Dimitrio Payeto perdavimo Mauro Zarate nuginklavo Asmirą Begovičių ir išvedė komandą į priekį.

Pirmasis kėlinys "West Ham" klubui susiklostė puikiai ne tik dėl įvarčio, tačiau ir dėl varžovų gautos raudonos kortelės. 44-ąją minutę Nemanja Matičius užsidirbo antrąją geltoną kortelę ir "Chelsea" liko dešimtyje.

Nepaisant to, 56-ąją minutę Gary Cahillas sugebėjo išlyginti rezultatą, tačiau galutinį tašką 79-ąją minutę padėjo Andrew Carrollas.

Tai - penktasis "Chelsea" pralaimėjimas. Su 11 taškų "mėlynieji" rikiuojasi vos 15-oje vietoje, o "West Ham" toliau kovoja su turnyrinės lentelės lyderiais.

Kitose rungtynėse pergales pasiekė "Swansea", "Leicester City", "West Brom" ir "Watford".

Paskutinėse vakaro rungtynėse akis į akį susitiko Londono "Arsenal" ir Liverpulio "Everton". Savo aikštėje žaidę "kanonieriai" rezultatu 2-1 pranoko varžovus iš Liverpulio.

36-ąją minutę Olivieris Giroud išvedė šeimininkus į priekį, o vos po dviejų minučių pranašumą padidino gynėjas Laurentas Koscielny. Pirmojo kėlinio pabaigoje "irisams" pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau galutinis rezultatas liko 2-1.

Po pergalės "Arsenal" su 22 taškais bent laikinai pakilo į pirmąją vietą.

"West Ham" 2 - 1 "Chelsea"

17' [1 - 0] M.Zarate

56' [1 - 1] G.Cahill

79' [2 - 1] A.Carroll

44' N.Matič ("Chelsea") pašalintas iš aikštės

"Arsenal" 2 - 1 "Everton"

36' [1 - 0] O.Giroud

38' [2 - 0] L.Koscielny

44' [2 - 1] R.Barkley

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/8054285" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Aston Villa" 1 - 2 "Swansea"

62' [1 - 0] A.Ayew

68' [1 - 1] G.Sigurdsson

87' [1 - 2] J.Ayew

"Leicester" 1 - 0 "Crystal Palace"

59' [1 - 0] J.Vardy

"Norwich" 0 - 1 "West Brom"

46' [0 - 1] S.Rondon

"Stoke City" 0 - 2 "Watford"

43' [0 - 1] T.Deeney

69' [0 - 2] A.Abdi