Anglijoje - fantastiška "Wigan" pergalė prieš "Arsenal" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį Anglijos čempionate buvo sužaistos dvejos 35 turo rungtynės.

Fantastišką pergalę rezultatu 3-2 prieš Londono "Arsenal" futbolininkus savų žiūrovų akivaizdoje iškovojo "Wigan" vienuolikė.

"Kanonieriai" dominavo aikštėje ir sugebėjo įgyti dviejų įvarčių pranašumą - iš pradžių 41 minutę po Nicklaso Bendtnerio perdavimo pasižymėjo Theo Walcottas, o antrojo kėlinio pradžioje rezultatą padvigubino po pakelto kampinio smūgiu galva vartininką nuginklavęs gynėjas Mikaelis Silvestre'as.

80 minutę šeimininkams sužibo viltis iškovoti tašką šiame susitikime, kai po Victoro Moseso perdavimo iš krašto įvartį pelnė Benas Watsonas.

Į lemiamą šturmą pakilusiems "Wigan" futbolininkams nusišypsojo sėkmė - likus minutei iki pagrindinio rungtynių laiko pabaigos "Arsenal" vartininkas Lukaszas Fabianski nedovanotinai suklydo ir tuo pasinaudojo Titusas Bramble'as pasiuntęs kamuolį už vartų linijos - 2-2.

Tačiau tai dar nebuvo pabaiga - jau per teisėjo pridėtą laiką šeimininkams pergalę išplėšė Charleso N´Zogbia smūgis iš baudos aikštelės prieigų.

Po šios pergalės "Wigan" ekipa sustiprino savo šansus išlikti Anglijos "Premier" lygoje.

Kitose rungtynėse Birmingamo "Aston Villa" futbolininkai išvykoje rezultatu 2-1 įveikė čempionato autsaiderę, "Portsmouth" komandą.

"Wigan" 3 - 2 Londono "Arsenal"
41' [0 - 1] Theo Walcott
48' [0 - 2] Mikael Silvestre
80' [1 - 2] Ben Watson
89' [2 - 2] Titus Bramble
90' [3 - 2] Charles N´Zogbia

"Portsmouth" 1 - 2 Birmingamo "Aston Villa"
10' [1 - 0] Michael Brown
17' [1 - 1] John Carew
82' [1 - 1] Nathan Delfouneso

41' John Carew ("Aston Villa") nerealizavo 11 m. baudinio