Anglijoje - J. Vardy "hat-trickas", paskandinęs "Man City" laivą (VIDEO)

19 valandą 30 minučių Lietuvos laiku Anglijos "Premier" lygoje įvyko septintoji 15-ojo turo dvikova.

"Leicester City" savo žiūrovų akivaizdoje susikovė su "Manchester City" ekipa. Prastą žaidimą šį sezoną demonstruojanti "lapių" komanda suspindėjo šioje dvikovoje - Jamie Vardy "hat-trickas" padėjo pasiekti pergalę rezultatu 4-2.

"Miestiečiai" buvo nubausti jau 3-ąją susitikimo minutę, kai po puikaus Islamo Slimani perdavimo Jamie Vardy nutraukė savo įvarčių badą ir išvedė šeimininkus į priekį.

Po kelių minučių Pepo Guardiolos auklėtiniai buvo nubausti antruoju įvarčiu - nuostabų įvartį pasiekė Andy Kingas.

"Miestiečiai" dominavo su kamuoliu, tačiau Lesterio vienuolikė naudojosi savo stipriuoju ginklu - kontratakomis. 20-ąją minutę rezultatas tapo triuškinantis, kai antrąjį savo įvartį pasiekė J. Vardy.

Antrajame kėlinyje "Man City" visą laiką spaudė savo varžovus ir kūrė pavojingas atakas, tačiau 78-ąją minutę buvo nubausti paskutiniuoju varžovų įvarčiu. Po Johno Stoneso klaidos kamuolį perėmęs J. Vardy iš aštraus kampo kamuolį nukreipė vartų linijos link ir pasiekė "hat-tricką".

82-ąją minutę Aleksandrui Kolarovui pavyko pasiekti puikų baudos įvartį, o dar vieną 90-ąją minutę pridėjo Nolito.

Vis dėlto rungtynių pabaigoje pelnyti svečių įvarčiai "miestiečiams" padėti nebegalėjo ir Claudio Ranieri auklėtiniai džiaugėsi užtikrinta pergale rezultatu 4-2.

"Man City" su 30 taškų Anglijoje rikiuojasi ketvirtoje pozicijoje ir nuo lyderių po šio turo gali padidinti atsilikimą iki 7 taškų. Tuo tarpu Lesterio ekipai tai buvo pirmoji pergalė po ilgos pertraukos, o su 16 taškų Anglijos čempionai turi tenkintis 14-ąja vieta.

"Leicester" 4 - 2 "Man City"
3' [1 - 0] J. Vardy
5' [2 - 0] A. King
20' [3 - 0] J. Vardy
78' [4 - 0] J. Vardy
82' [4 - 1] A. Kolarov
90' [4 - 2] Nolito