Anglijoje - "Liverpool" pergalė bei skirtingi Mančesterio ekipų pasirodymai (VIDEO)

17 valandą Anglijos "Premier" lygoje įvyko dar penkerios 10-ojo turo rungtynės.

"White Hart Lane" stadione susigrūmė praėjusį sezoną bene aršiausiai dėl čempionų titulo kovojusios Londono "Tottenham" ir "Leicester" ekipos. Nugalėtojas šioje dvikovoje nepaaiškėjo - komandos išsiskyrė lygiosiomis 1-1.

Mauricio Pochettino auklėtiniai didžiąją rungtynių dalį dominavo su kamuoliu ir kūrė daugiau pavojingų atakų, tačiau "lapėms" pavyko iš Londono grįžti su teigiamu rezultatu.

44-ąją minutę "Spurs" sirgaliai buvo nudžiuginti, kai 11 metrų baudinį realizavo Vincentas Janssenas. Vis dėlto "Leicester" pačioje antrojo kėlinio pradžioje išlygino rezultatą ir iki pat susitikimo pabaigos išsaugojo lygiąsias. Vienintelio įvarčio autorius "lapių" gretose - Ahmedas Musa.

Nesėkmingų pasirodymų seriją tęsia Jose Mourinho kariauna. "Manchester United", atlikęs net 37 smūgius vartų link, namuose sužaidė nulinėmis lygiosiomis su "Burnley".

Per pastarąsias ketverias rungtynes tris lygiąsias ir pralaimėjimą patyręs "Man Utd" klubas su 15 taškų Anglijos pirmenybėsi užima vos aštuntąją poziciją.

Į pergalių kelią grįžo kita Mančesterio ekipa - "Manchester City". Pepo Guardiolos auklėtiniai rezultatu 4-0 nepaliko jokių vilčių "West Brom" ekipai.

Po du įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Sergio Aguero bei Ikay'us Gundoganas. Pastarasis abu tikslius smūgius pasiekė antrajame kėlinyje, o argentinietis - pirmajame.

Likę du susitikimai baigėsi "Middlesbrough" ir "Watford" pergalėmis savo žiūrovų akivaizdoje.

Paskutinės šeštadienio rungtynės įvyko "Selhurst Park" stadione, kuriame ginklus tarpusavyje surėmė "Crystal Palace" prieš "Liverpool". Įsibėgėjusių Jurgeno Kloppo auklėtinių nesugebėjo sustabdyti ir Alano Pardew kariauna - patirtas pralaimėjimas rezultatu 2-4.

Pirmasis kėlinys klostėsi itin atkakliai - 16-ąją minutę "raudonieji" po Emre Cano įvarčio įsiveržė į priekį, tačiau vos po dviejų minučių Jamesas McArthuras išlygino rezultatą. Ilgai laukti "Liverpool" atsako neprireikė - 21-ąją minutę taiklus buvo Dejanas Lovrenas, tačiau po 12 minučių šeimininkai ir vėl pasiekė išlyginamąjį įvartį.

Vis dėlto pirmojo kėlinio pabaigoje Liverpulio miesto ekipai nusišypsojo sėkmė - "įvartį į rūbinę" pelnė Joelis Matipas. Antrajame kėlinyje pergalę užtvirtino Roberto Firmino.

Turnyrinės lentelės viršūnėje - jokių pokyčių: "Arsenal", "Liverpool" ir "Man City" turi po 23 taškus, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio pirmoje vietoje lieka "miestiečiai".

"Tottenham" 1 - 1 "Leicester"
44' [1 - 0] V. Janssen (11 m. baudinys)
48' [1 - 1] A. Musa

"Manchester United" 0 - 0 "Burnley"
68' A. Herrera ("Man Utd") pašalintas iš aikštės

"West Brom" 0 - 4 "Manchester City"
19' [0 - 1] S. Aguero
28' [0 - 2] S. Aguero
79' [0 - 3] I. Gundogan
90' [0 - 4] I. Gundogan

"Watford" 1 - 0 "Hull City"
82' [1 - 0] M. Dawson (į savus vartus)

"Middlesbrough" 2 - 0 "Bournemouth"
39' [1 - 0] G. Ramirez
56' [2 - 0] S. Downing

"Crystal Palace" 2 - 4 "Liverpool"
16' [0 - 1] E. Can
18' [1 - 1] J. McArthur
21' [1 - 2] D. Lovren
33' [2 - 2] J. McArhur
44' [2 - 3] J. Matip
71' [2 - 4] R. Firmino