Anglijoje - Mančesterio klubų pergalės (4 VIDEO) © Eurofootball.lt
Sekmadienį, antrąją Šv. Kalėdų dieną, sužaistose pirmose Anglijos "Premier" lygos XIX turo rungtynėse pergalę iškovojo Londono "West Ham" futbolininkai, sostinės derbyje rezultatu 3-1 įveikę "Fulham" vienuolikę.

"Plaktukams" tai buvo pirmoji pergalė išvykoje po 27 nesėkmių iš eilės.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė puolėjas Carltonas Cole'as, kartą pasižymėjo Fredericas Piquionne'as. Šeimininkus į priekį pirmojo kėlinio pradžioje trumpam buvo išvedęs Aaronas Hughesas.

Po tris taškus į savo turnyrinės lentelės sąskaitą įsirašė čempionate pirmaujančios Mančesterio ekipos - "Man Utd" savų žiūrovų akivaizdoje 2-0 palaužė "Sunderland", o "Man City" išvykoje 3-1 pranoko "Newcastle".

Dar vienoje intriguojančioje dvikovoje tarp Birmingamo "Aston Villa" ir Londono "Tottenham" komandų rezultatu 2-1 triumfavo svečiai.

Verta pažymėti, kad Harry Redknappo auklėtinius į pergalę vedė ką tik po traumos atsigavęs Olandijos nacionalinės rinktinės saugas Rafaelis van der Vaartas.

Londono "Fulham" 1 - 3 Londono "West Ham"
11' [1 - 0] A. Hughes
37' [1 - 1] C. Cole
45' [1 - 2] F. Piquionne
73' [1 - 3] C. Cole

"Blackburn" 0 - 2 "Stoke"
51' [0 - 1] R. Huth
90' [0 - 2] M. Wilson

"Bolton" 2 - 0 "W.B.A."
40' [1 - 0] M. Taylor
86' [2 - 0] J. Elmander

"Man Utd" 2 - 0 "Sunderland"
5' [1 - 0] D. Berbatov
57' [2 - 0] D. Berbatov

"Newcastle" 1 - 3 "Man City"
2' [0 - 1] G. Barry
5' [0 - 2] C. Tevez
72' [1 - 2] A. Carroll
81' [1 - 3] C. Tevez

"Wolves" 1 - 2 "Wigan"
9' [0 - 1] H. Rodallega
20' [0 - 2] T. Cleverley
87' [1 - 2] S. Fletcher

Birmingamo "Aston Villa" 1 - 2 Londono "Tottenham"
23' [0 - 1] R.v.d. Vaart
67' [0 - 2] R.v.d. Vaart
82' [1 - 2] M. Albrighton

28' iš aikštės pašalintas J. Defoe ("Tottenham")