Anglijoje – netikėta "Bournemouth" nesėkmė ir A. Perezo "hat-trickas"

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį sužaistos dar penkerios 35-ojo turo rungtynės.

Keturių įvarčių fiestoje tarp "West Ham" ir "Leicester" buvo užfiksuotos lygiosios. "Lapės" tašką išplėšė paskutinėmis rungtynių minutėmis.

"West Ham" šiose rungtynėse du kartus pirmavo po Michailo Antonio ir Luco Perezo įvarčių, tačiau 92-ąją minutę "Leicester" ekipai lygiąsias atnešė 21-erių metų Harvey Barnesas.

Kitose rungtynėse netikėtą nesėkmę namuose patyrė "Bournemouth" komanda, kuri nusileido prasčiausią gynybą lygoje demonstruojančiai Londono "Fulham".

Vienintelis ir pergalingas įvartis 53-ąją minutę krito po Aleksandro Mitrovičiaus tikslaus smūgio nuo 11 metrų žymos.

Dar kitos dvikovos baigėsi "Watford" pergale ir "Wolves" – "Brighton" lygiosiomis.

Paskutinėje vakaro akistatoje "Newcastle" rezultatu 3:1 įveikė "Southampton". Į pergalę "šarkas" vedė Ayozas Perezas, pasižymėjęs "hat-tricku".

"West Ham" 2 - 2 "Leicester"
37' [1 - 0] M. Antonio
67' [1 - 1] J. Vardy
82' [2 - 1] L. Perez
90+2' [2 - 2] H. Barnes

"Bournemouth" 0 - 1 "Fulham"
53' [0 - 1] A. Mitrovič (11 m. baudinys)

"Huddersfield" 1 - 2 "Watford"
5' [0 - 1] G. Deulofeu
80' [0 - 2] G. Deulofeu
90+3' [1 - 2] K. Ahearne-Grant

"Wolves" 0 - 0 "Brighton"

"Newcastle" 3 - 1 "Southampton"
27' [1 - 0] A. Perez
31' [2 - 0] A. Perez
59' [2 - 1] M. Lemina
86' [3 - 1] A. Perez

<iframe width="500" height="300" src="//rutube.ru/play/embed/12296806" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>