Anglijoje pergales šventė "Everton" bei "Southampton" (VIDEO)

Šiandien sužaisti dar du Anglijos čempionato susitikimai. Pirmasis jų vyko tarp Liverpulio "Everton" bei "Sunderland".

"Goodison Park" stadione susirinkę sirgaliai išvydo puikų mačą, kuris buvo itin malonus namų ekipos sirgaliams, nes šeimininkai į varžovų vartų tinklą pasiuntė net šešis įvarčius.

Iš pradžių 19-ąją bei 31-ąją minutėmis pasižymėjo Gerardas Deulofeu bei Arouna Kone, tačiau dar iki pertraukos skirtumą sušvelninti spėjo Jermainas Defoe. Antrajame kėlinyje sužaidus penkias minutes pusiausvyrą atsatė Stevenas Fletcheris ir tuomet atrodė, jog "Sunderland" grįžo į žaidimą.

Vis dėlto, dar po penkių minučių į savus vartus įsimušė Sebastianas Coatesas ir pagal kamuolio kontrolę dominavę "irisai" ėmė tolti. Neilgai trukus dar po įvartį pridėjo Romelu Lukaku bei Kone ir rezultatas tapo triuškinantis. 76-ąją minutę Kone pelnė savo hat-tricką, o dvikovos skaičiai daugiau nebesikeitė ir ji baigėsi 6-2.

"Everton" pakilo į devintąją vietą, kuomet "Sunderland" lieka iškritimo zonoje.

Vėlesniame susitikime lygos naujoką "Bournemouth" įveikė "Southampton" futbolininkai. Ronaldo Koemano auklėtiniai išsiveržė į priekį pirmajame kėlinyje, kai sužaidus šiek tiek daugiau nei pusvalandį po Ryano Bertrando perdavimo pasižymėjo Stevenas Davisas.

"Šventieji" neilgai trukus savo persvarą padvigubino - antrojo įvarčio autoriumi tapo puolėjas Graziano Pelle.

Nors daugiau įvarčių pelnyta nebuvo, "Southampton" iki pat mačo pabaigos kontroliavo situaciją ir apsigynė nepaisant to, jog 78-ąją minutę antrą geltoną kortelę užsidirbo saugas Victoras Wanyama.

Nugalėtojai šiuo metu žengia septinti, o "Bournemouth" klubas balansuoja ties iškritimu.

"Everton" 6 - 2 "Sunderland"
[1-0] 19' Gerard Deulofeu
[2-0] 31' Arouna Kone
[2-1] 45' Jermain Defoe
[2-2] 50' Steven Fletcher
[3-2] 55' Sebastian Coates (į savus vartus)
[4-2] 60' Romelu Lukaku
[5-2] 62' Arouna Kone
[6-2] 76' Arouna Kone

"Southampton" 2 - 0 "Bournemouth"
[1-0] 31' Steven Davis
[2-0] 36' Graziano Pelle
78' Victor Wanyama ("Southampton") pašalintas iš aikštės

<iframe width="500" height="343" src="//rutube.ru/play/embed/8073051" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>