Anglijoje - "Tottenham", "Burnley" ir "Chelsea" pergalės © Eurofootball.lt
Sekmadienį sužaistos trejos Anglijos "Premier" lygos III turo rungtynės.

Ir toliau pergales skina Londono "Chelsea" ekipa, išvykoje 2-0 palaužusi Londono "Fulham".

39 minutę kamuolį į tinklą po Drogba perdavimo slysdamas pasiuntė Anelka, o 76 minutę puolėjai apsikeitė vaidmenimis - pasižymėjo Dramblio Kaulo Kranto rinktinės žvaigždė.

Londono "Tottenham" klubas išvykoje 2-1 palaužė kitą sostinės ekipą "West Ham".

"Tottenham" komanda iškovojo trečią pergalę iš eilės ir pakartojo geriausios sezono pradžios rezultatą, kurį pasiekė dar 1960-1961 metais. Tuomet klubas triumfavo čempionate.

Pirmajame kėlinyje progų turėjo abi vienuolikės, bet svečių gynėjas Ledley Kingas smūgiu galva sudrebino skersinį, o Carltonas Cole'as nesugebėjo nuginkluoti varžovų vartininko kuomet iššoko vienas prieš jį.

Po didžiosios pertraukos vėl pagrindinė persona aikštėje buvo Cole'as - iš pradžių "West Ham" puolėjas įspūdingu smūgiu sukantis išvedė šeimininkus į priekį, tačiau netrukus buvo kaltas dėl praleisto įvarčio.

54 minutę jo neapdairiai atgal perduotą kamuolį perėmė ir ketvirtą įvartį sezone įmušė puikią sportinę formą demonstruojantis Jermainas Defoe.

Dvikovos baigtį 79 minutę nulėmė Aaronas Lennonas, suklaidinęs Jonathaną Spectorą bei stipriu smūgiu pelnęs antrąjį įvartį komandai.

Antrą pergalę iš eilės tokiu pačiu minimaliu rezultatu iškovojo lygos naujokė "Burnley" ekipa, įveikusi Liverpulio "Everton".

Londono "Fulham" 0 - 2 Londono "Chelsea"
39' [0 - 1] Nicolas Anelka
76' [0 - 2] Didier Drogba

Londono "West Ham" 1 - 2 Londono "Tottenham"
49' [1 - 0] Carlton Cole
54' [1 - 1] Jermain Defoe
79' [1 - 2] Aaron Lennon

"Burnley" 1 - 0 Liverpulio "Everton"
34' [1 - 0] Wade Elliott

76' Louis Saha ("Everton") nerealizavo 11 metrų baudinio