Anglijoje - "Tottenham" pergalė prieš "Arsenal" (VIDEO) © Eurofootball.lt
Trečiadienį Anglijos čempionate buvo sužaisti trys 34 turo susitikimai.

Londono derbyje tarp namuose rungtyniavusių "Tottenham" futbolininkų ir "Arsenal" ekipos pergalę rezultatu 2-1 šventė aikštės šeimininkai.

"Hotspur" vienuolikė įsiveržė į priekį 10 minutę, kai fantastišku smūgiu iš toli vartininką Manuelį Almunia nuginklavo "Premier" lygoje debiutavęs saugas Danny Rose'as.

Pačioje antrojo kėlinio pradžioje po Jermaino Defoe perdavimo rezultatą padvigubino Velso nacionalinės rinktinės gynėjas Garetha Bale'as.

Nors mačo pabaigoje "Arsenal" surengė varžovų vartų šturmą, o treneris Arsene Wengeras į aikštę išleido po traumos atsigavusį puolėją Robiną van Persie, puikiai žaidė "Tottenham" vartininkas Heurelho Gomesas.

Vis tik 85 minutę Nicklasas Bendtneris rezultatą sušvelnino, tačiau likusio laiko išplėšti lygiąsias "kanonieriams" neužteko.

Po šios pergalės "Tottenham" ekipa išsaugojo gerus šansus užimti ketvirtąją turnyrinės lentelės vietą, kuri garantuotų kelialapį į Čempionų lygos turnyrą.

"Arsenal" ekipai pralaimėjimas veikiausiai reiškia pasitraukimą iš lenktynių dėl "Premier" lygos čempionų titulo.

Kitame susitikime tarp "Aston Villa" ir Liverpulio "Everton" klubų buvo užfiksuotos rezultatyvios lygiosios 2-2.

"Aston Villa" 2 - 2 Liverpulio "Everton"
23' [0 - 1] Tim Cahill
72' [1 - 1] Gabriel Agbonlahor
74' [1 - 2] Tim Cahill
90' [2 - 2] Phil Jagielka (į savus vartus)

"Wigan" 0 - 0 "Portsmouth"

Londono "Tottenham" 2 - 1 Londono "Arsenal"
10' [1 - 0] Danny Rose
47' [2 - 0] Gareth Bale
85' [2 - 1] Nicklas Bendtner