Anglijos čempionas suklupo Liverpulyje © Eurofootball.lt
Darbingą lietuviams šeštadienio popietę Anglijos "Premier" lygoje sužaistos penkerios rungtynės.

Didžiausią staigmeną pateikė vidutiniokas Liverpulio "Everton", namie 3-1 įveikęs titulą ginantį "Man Utd" klubą ir leidęs lyderiui Londono "Chelsea" padidinti pranašumą prieš jį iki keturių taškų.

Tai buvo vos antroji Davido Moyeso auklėtinių pergalė prieš Mančesterio ekipą per pastarąsias 30 rungtynių.

Svečiai 16 minutę Dimitaro Berbatovo tikslaus smūgio dėka įsiveržė į priekį ir atrodė, kad iškovos eilinę pergalę, tačiau jau po kelių akimirkų galingu šūviu pusiausvyrą atstatė rusas Diniyaras Bilyaletdinovas.

Iki kėlinio pabaigos "Everton" galėjo įgyti pranašumą, bet nei Louisas Saha, nei Landonas Donovanas savo progų neišnaudojo.

Po pertraukos Liverpulio komanda vėl kibo tituluotiems varžovams į atlapus ir pasiekė savo - 76 minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Danas Goslingas slysdamas nukreipė kamuolį į tinklą po Steveno Pienaaro perdavimo, o jau per teisėjo pridėtą laiką pranašumą įtvirtino taip pat ne startinėje sudėtyje dvikovą pradėjęs Jackas Rodwellas.

Liverpulio "Everton" 3 - 1 "Man Utd"
16' [0 - 1] Dimitar Berbatov
19' [1 - 1] Diniyar Bilyaletdinov
76' [2 - 1] Dan Gosling
90' [3 - 1] Jack Rodwell

"Wolverhampton" 0 - 2 Londono "Chelsea"
40' [0 - 1] Didier Drogba
67' [0 - 2] Didier Drogba

Londono "Arsenal" 2 - 0 "Sunderland"
27' [1 - 0] Nicklas Bendtner
90' [2 - 0] Cesc Fabregas (iš 11 metrų baudinio)

Londono "West Ham" 3 - 0 "Hull"
3' [1 - 0] Valon Behrami
59' [2 - 0] Carlton Cole
90' [3 - 0] Julien Faubert

53' iš aikštės pašalintas Craig Fagan ("Hull")

"Portsmouth" 1 - 2 "Stoke"
35' [1 - 0] Frederic Piquionne
50' [1 - 1] Robert Huth
90' [1 - 2] Salif Diao