Anglijos čempionato lyderių dvikovoje užfiksuotos lygiosios (VIDEO, mačo eiga)

Šiandien susitiko Anglijos "Premier" lygoje pirmaujantys Londono "Chelsea" bei "Manchester City" klubai. Abi ekipos, praėjusią savaitę netikėtai pralaimėjusios žemesnių lygų komandoms ir iškritusios iš FA taurės siekė reabilituotis. Puikiausia proga tą padaryti – įveikti pagrindinius konkurentus dėl Anglijos čempionato aukso.

Kovingame mače, pažymėtame puikiais įvarčiais bei dideliu žaidėjų atsidavimu, užfiksuotos lygiosios. Rungtynių rezultatas - 1-1. Abu įvarčiai krito pirmojo kėlinio pabaigoje: iš pradžių šeimininkus į priekį išvedė Loicas Remy, bet vos po keturių minučių lygybę atstatė reikiamu laiku reikiamoje vietoje atsidūręs Davidas Silva.

Tarp čempionate pirmaujančių komandų toliau išlieka 5 taškų skirtumas, laipteliu aukščiau rikiuojasi Jose Mourinho auklėtiniai.

"Chelsea" 1 - 1  "Manchester City"
[1-0] 41' Loic Remy
[1-1] 45' David Silva

Šį mačą Jums padėjęs stebėti populiariausias futbolo naujienų portalas Lietuvoje "EuroFootball.lt" pateikia rungtynių eigą.

Startinės komandų sudėtys.

"Chelsea": Thibaut Courtois (v), Branislavas Ivanovičius, Kurtas Zouma, Johnas Terry (k), Cesaras Azpilicueta, Ramiresas, Nemanja Matičius, Willianas, Oscaras, Edenas Hazardas, Loicas Remy.
Atsarginių suolas: A. Christensenas, N. Ake, R. Loftusas-Cheekas, I. Brownas, D. Drogba.

"Man City": Joe Hartas (v), Bacary Sagna, Vincentas Kompany (k), Martinas Demichelis, Gaelis Clichy, Jesusas Navas, Fernando, Fernandinho, Jamesas Milneris, Davidas Silva, Sergio Aguero.
Atsarginių suolas: W. Caballero, P. Zabaleta, D. Boyata, A. Kolarovas, F. Lampardas, S. Jovetičius, E. Džeko.

Pirmąsias 25 mačo minutes aikštėje vyravo lygi kova. Futbolininkai daugiau grūmėsi aikštės viduryje. Bene realiausias progas pasižymėti svečių iš Mančesterio gretose turėjo saugas Fernandinho bei puolėjas Sergio Aguero.

Brazilo smūgis iš baudos aikštelės krašto skriejo šalia vartų, o snaiperis iš Argentinos pataikė į "Chelsea" vartininką.

Kitoje pusėje gana pavojingą perdavimą Loicui Remy buvo atlikęs Willianas, tačiau buvo užfiksuota nuošalė.

Per sekančias 10 minučių įvykiai ant žaliosios vejos kiek pagyvėjo, keletą pavojingų atakų surengė šeimininkai. Dėmesio vertas epizodas - vieno "Man City" futbolininko žaidimas ranka baudos aikštelėje. Vis dėlto, Marko Clattenburgo švilpukas tylėjo.

Iškart po to kontrataką surengė "miestiečiai" ir kamuolys vos neatsidūrė vartuose. Vienas prieš Courtois išbėgęs Aguero iš ne itin patogaus kampo smūgiavo netiksliai.

41-ąją minutę - pirmasis įvartis! Po Williano pradėtos atakos juvelyrinį perdavimą Loicui Remy atliko Edenas Hazardas ir prancūzui teliko ramiai pasiųsti kamuolį į tinklą. Tai buvo vos antrasis Anglijos sostinės klubo smūgis į vartų plotą.

Kėliniui artėjant į pabaigą rezultatą išlygino Davidas Silva. Po Courtois klaidos ispanui tiksliai asistavo Sergio Aguero.

Antrosios dvikovos dalies pradžia nuo pirmosios skyrėsi ne itin. Abi ekipos tikrų progų neturėjo, tačiau verta paminėti klastingą Fernandinho smūgį, kurį atlaikė Courtois.

Visose rungtynėse pagal kamuolio kontrolę šiek tiek pranašesni svečiai.

Toliau tęsiasi atkakli kova. Abi komandos ieško progų įmušti, tačiau atrodo, jog abiejų ekipų strategai nenusimintų šį vakarą pasiekę ir lygiąsias. 77-ąją minutę po keitimo "Man City" gretose pasirodė buvęs ilgametis "Chelsea" saugas Frankas Lampardas. 36-erių metų anglas pirmajame šių klubų mače Mančesterio vienuolikei išplėšė lygiąsias.

86-ąją minutę vietoj Loico Remy aikštėje pasirodė  vidurio gynėjas Gary Cahillas. Dar vienas patvirtinimas, kad realiausia šių rungtynių baigtis - lygiosios. Kita vertus, iškart po šio epizodo iki įvarčio nedaug trūko "Man City" futbolininkams.

Šeimininkams pavyko apsiginti nuo "miestiečių" atakų ir švieslentėje po 90 minučių toliau degė vienetai.