Anglijos FA taurės turnyro pusfinalyje - "Man City" pergalė prieš "Man Utd" futbolininkus (2 VIDEO) © Eurofootball.lt
Šeštadienį sužaistose pirmosiose Anglijos FA taurės turnyro ("FA Cup") pusfinalio rungtynėse "Man City" futbolininkai "Wembley" stadione minimaliu rezultatu 1-0 palaužė "Premier" lygoje pirmaujančią "Man Utd" ekipą.

Į finalą Roberto Mancini vadovaujamas klubas pateko pirmą kartą per 30 metų.

Vienintelį įvartį antrojo kėlinio pradžioje įmušė saugas Yaya Toure, perėmęs kamuolį po nevykusio Michaelo Carricko bandymo atlikti perdavimą, apsivaręs gynėją Nemanją Vidičių bei nuginklavęs vartininką Edwiną van der Sarą nestipriu smūgiu iš arti.

Nors "Man Utd" pirmajame kėlinyje turėjo iniciatyvą, o Dimitaras Berbatovas neišnaudojo dviejų puikių progų įmušti, po pertraukos ir įvarčio Sero Alekso Fergusono komanda sukūrė bene vienintelę progą - Nani baudos smūgį atrėmė "Man City" vartininkas Joe Hartas.

Be to, "Man Utd" dvikovą baigė dešimtiese, mat iš aikštės už grubią pražangą prieš Pablo Zabaleta buvo išvytas veteranas Paulas Scholesas.

"Man City" 1 - 0 "Man Utd"
52' [1 - 0] Y. Toure

72' iš aikštės pašalintas P. Scholes ("Man Utd")