Anglijos futbolo čempionai – Įnirtinga kova tęsiasi © JumpStory nuotr.

Sezono pradžioje Mančesterio „City“ komanda demonstravo prastą žaidimą ir atrodė, kad komanda šį sezoną dėl čempionų titulo kovos iškris anksčiau nei buvo tikėtasi. Vis tik, penkių pergalių serija sugrąžino Mančesterio klubą į kovą ir šiuo metu ši komanda yra trečioje vietoje, tačiau yra dvejomis rungtynėmis sužaidusi mažiau nei „Leicester City“ komanda. Pagal lažybų bendroves, šiuo metu keturios komandos turinčios geriausią rezultatą ir yra favoritės laimėti lygą. Daugiau apie tai galite paskaityti čia - patekti į svetainę. Šiame straipsnyje analizuosime komandas, kurios turi realius šansus laimėti Anglijos lygą ir kurios komandos iš dabar esančių tarp favoričių tikėtina, kad tokio rezultato iki sezono pabaigos neišlaikys.


Labiausiai stebina tai, kad šiuo metu pirmoje lentelės vietoje yra „Leicester City“ komanda, kuri paskutinėse savo rungtynėse nugalėjo Londono „Chelsea“ komandą rezultatu 2-0, šios rungtynės itin nenusekė Londono klubui, kadangi po VAR peržiūros buvo atšauktas 11 metrų baudinys pirmo kėlinio gale, po kurio iš karto komanda praleido antrą įvartį. Taip pat, antro kėlinio antroje pusėje, buvo neįskaitytas įvartis, nes patikrinus VAR teisėjas pamatė, kad įvartis įmuštas buvo iš nuošalės. Ši pergalė leidžia „Leicester City“ komandai pasidžiaugti pirma vieta lentelėje, tačiau, šiai komandai išsilaikyti pirmoje vietoje bus labai sunku, nes tai komanda, kuri nors ir demonstruoja solidų žaidimą, turi mažiau patirties nei pagrindiniai konkurentai.


Toks puikus „Manchester City“ komandos žaidimas leidžia apie šią komandą atsiliepti teigiamai ir paskutinės 5 rungtynės rodo, kad komanda vėl sugrįžo į pergalių kelią, kai tiesiog dominuoja Anglijos lygoje. Visai neseniai ši komanda rinko rekordinius skaičius, tačiau šį sezoną tikrai nedemonstravo to čempioniško žaidimo. Vis tik, komanda sugrįžusi į pergalių kelią turi labai geras sąlygas užbaigti visą sezoną pergalingai, kadangi komandos atmosfera su kiekvienomis rungtynėmis vis gerėja, o sezono pradžioje nurašyta komanda po truputį pradeda tildyti savo kritikus. Bus labai įdomu stebėti, kaip „Manchester City“ komandai pavyks užbaigti sezoną ir tuo pačiu smagu, kad atsiranda dvikova prieš kitą to pačio miesto komandą - „Manchester
United“.


Būtent „Manchester United“ yra viena iš didesnių staigmenų šį sezoną. Jau daug metų šios komandos nematėme kaip vienos iš favoričių laimėti lygą, tačiau, panašu, kad legendinis klubas sugrįžo į Anglijos lygos aukštumas ir šį sezoną turi tikrai realius šansus kelti taurę į viršų. Šiuo metu „Manchester United“ yra antroje vietoje ir yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau nei „Leicester City“, o pagal taškus turi tik vienu mažiau, todėl visi šansai šiuo metu būti pirmoje vietoje. Sužaisti šį sezoną prieš stipriausias Anglijos komandas dar reikės, todėl bus labai įdomu stebėti, kaip pergalingą žaidimą pavyks išsaugoti žaidžiant prieš pagrindines konkurentes, nes kelios rungtynės šiose lenktynėse gali būti esminės.


Kalbant apie Angijos futbolo lygos favoritus būtina pakalbėti ir apie dabartinius čempionus - „Liverpool“ komandą. Jeigu lygintume praėjusio sezono ir šio sezono dominavimą, tai jis tikrai skiriasi ir komanda nebežaidžia to dominuojančio, pergalingo ir užtikrinto žaidimo. „Liverpool“ šiuo metu yra ketvirtoje vietoje ir turi 4 taškais mažiau nei „Leicester City“ komanda. Praėjusių metų čempionams bus labai sunku apginti titulą, nes žaidimas nebėra toks užtikrintas, kaip praeitą sezoną, o ir kitos komandos prieš „Liverpool" komandą žaidžia su dviguba energija, nes žino, kad žaidžia prieš dabartinius Anglijos čempionus. Prie to, kad komanda nedemonstruoja tokio pergalingo žaidimo prisidėjo tai, kad sezono pradžioje buvo patirta nemažai traumų ir be dėl traumos iškritusių žaidėjų, komanda negali demonstruoti geriausios savo formos.


Įdomu tai, kad į kovą dėl čempionų titulo jungiasi ir Londono „Tottenham Hotspur“ komanda, kuri šiuo metu yra penktoje vietoje, tačiau nuo pirmos vietos atsilieka 5 taškais ir yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau, tai reiškia, kad dar tikrai yra šansų kovoti. Per paskutines 5 rungtynes komandai pavyko laimėti tik du kartus ir šiuo metu forma tikrai nėra pati geriausia, jeigu komanda artimiausiu metu nesugrįš į pergalių kelią, tikėtina, kad ji bus viena iš pirmųjų šio penketo komandų, kuri pasitrauks iš kovos dėl pirmos vietos.

Straipsnio įvertinimas: 1 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos