Anglijos ir JAV dvikova baigėsi lygiosiomis © AFP nuotr.

Penktadienio rungtynių maratoną baigė intriguojanti pasaulio čempionato B grupės dvikova tarp Anglijos ir JAV komandų.

Susitikimas baigėsi lygiosiomis 0:0.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė atsargiai, o 10–ąją min. pirmuoju kiek pavojingesniu momentu pasižymėjo H. Kane'as.

26–ąją min. grėsmingą progą sukūrė W. McKennie, tačiau jo smūgiuotas kamuolys nuskriejo virš vartų. Po kelių minučių savo laimę bandė kitas amerikietis Y. Musahas, bet kamuolį sugavo J. Pickfordas.

Įsidrasinę amerikiečiai vos nepelnė pirmojo įvarčio – po Ch. Pulisiciaus smūgio kamuolys atsitrenkė į vartų konstrukciją.

Kėlinio pabaigoje iš sau įprasto atstumo šovė M. Mountas, bet kamuolį matęs vartininkas M. Turneris sugebėjo apsiginti.

Po pertraukos amerikiečiai ir toliau bandė kurti pavojingas progas prie varžovų vartų, bet jiems pritrūkdavo tikslumo.

Susitikimo pabaigoje abi komandos dar bandė išplėšti pergalę, tačiau po standartinių situacijų kamuolys taip ir neatsidūrė vartuose – 0:0.