Anglijos lygos sezoną "Man Utd" pradėjo pergale (3 VIDEO) © Eurofootball.lt
Sėkmingai naująjį Anglijos "Premier" lygos sezoną pradėjo šalies vicečempionas "Man Utd", pirmajame ture namie įtikinamai 3-0 nugalėjęs po metų pertraukos tarp stipriausiųjų sugrįžusią "Newcastle" komandą.

Niukaslio vienuolikė mačą pradėjo sėkmingai ir net galėjo išsiveržti į priekį, tačiau sužaidus 10 minučių visiškai vienas paliktas Andy Carrollas galva mušė netiksliai.

31 minutę Dimitaras Berbatovas pasinaudojo grubia Jonaso Gutierrezo klaida ir išvedė šeimininkus į priekį, o dar prieš pertrauką Darrenas Fletcheris padvigubino skirtumą.

Po pertraukos "Man Utd" atakos nesiliovė, ir nors Berbatovas neišnaudojo puikaus šanso antrajam savo įvarčiui pelnyti, Ryanas Giggsas 85 minutę įtvirtino pranašumą.

"Man Utd" 3 - 0 "Newcastle"
33' [1 - 0] Dimitar Berbatov
41' [2 - 0] Darren Fletcher
85' [3 - 0] Ryan Giggs