Anglijos lygos taurė: "Man Utd", "Man City" ir "Arsenal" prasibrovė į ketvirtfinalį (VIDEO)

Antradienį vakare Anglijos lygos taurėje sužaistos šešerios aštuntfinalio rungtynės.

Į kitą etapą prasibrovė "Manchester United" ekipa, rezultatu 2-0 įveikusi "Swansea". Į pergalę "raudonuosius velnius" atvedė Jesse Lingardas - anglas pelnė abu įvarčius.

Kitose rungtynėse Londono "Arsenal" klubą į pergalę atvedė 18-metis klubo auklėtinis Edwardas Nketiahas. "Norwich" pirmavo nuo pirmojo kėlinio pabaigos, tačiau 85-ąją minutę aikštėje pasirodęs jaunasis futbolininkas iškart išlygino rezultatą, o pratęsimo metu pasiekė ir pergalingą įvartį.

Taip pat kelialapiais į kitą etapą džiaugėsi "Leicester City", "Bournemouth" ir kiek netikėtai rezultatu 4-1 "Crystal Palace" klubą įveikęs "Bristol City".

"Manchester City" namuose lengvumų su "Wolves" nesulaukė - Pepo Guardiolos auklėtiniai varžovus įveikė tik po 11 metrų baudinių serijos.

Nei vienai komandai pasiekti įvarčio per 120 minučių nepavyko, tačiau "miestiečiai" tobulai mušė baudinius ir dėka atremtų Claudio Bravo smūgių prasibrovė į kitą etapą.